Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Falkon 2009

Zaproszenie na jeden z największych konwentów fantastycznych w Polsce.

 
 
Falkon 2009 odbędzie się w Lublinie w dniach 13 – 15 listopada. W tym roku przypada jubileusz, mamy bowiem do czynienia z 10. edycją konwentu! W związku z tym czekać będzie na Was wyjątkowo wiele atrakcji, w których będziecie mogli wziąć udział!
 
Falkon jest jednym z największych konwentów fantastycznych w Polsce. Odwiedza go co roku mnóstwo ludzi, którzy oceniają go bardzo wysoko. W tym roku zamierzamy Was zadziwić jeszcze większym bogactwem atrakcji, wspaniałą atmosferą i niespodziankami, które będzie cie długo wspominać!
 
Tegoroczna konwencja konwentu określona została hasłem “Nightmare”. Chcemy w niej nawiązać do  estetyki dzieł typu “Sok z żuka” czy “Gnijąca panna młoda”, świetnie oddających koszmarny nastrój . Spodziewajcie się więc związanego z tym klimatem nazewnictwa, oprawy i nawiązań. I nie lękajcie się!
 
Już teraz zachęcamy Was do rezerwowania sobie czasu w połowie listopada, by odwiedzić Falkon i pysznie się bawić. Mamy jednocześnie nadzieję, iż będziecie chcieli wziąć czynny udział w konwencie, przygotowując ciekawe punkty programu – w tym celu prosimy, abyście zgłaszali swoje pomysły, pisząc do konkretnych organizatorów lub korzystając z formularza na stronie.
 
Liczymy również, że będziecie chętnie i licznie pisać swoje opinie na oficjalnym forum Falkonu 2009. Chcielibyśmy, abyście zamieszczali na nim wszelkie interesujące Was treści, zgłaszali pomysły, podsuwali nam rozwiązania, aby Falkon stał się Waszym wymarzonym konwentem! Mamy nadzieję, że dzięki temu będziecie współtworzyć lubelski konwent.
 
Strona Falkonu 2009 będzie regularnie zapełniać się informacjami. Możecie się spodziewać, że początkowo co mniej więcej 2 tygodnie pojawiać się będą aktualizacje. Następnie przyspieszymy, by każdy piątek i każdy poniedziałek był datą kolejnej garści newsów, a przed samym konwentem coś nowego a propos Falkonu znajdziecie na stronie niemal codziennie. Zapowiadamy jednocześnie, że możecie oczekiwać wielu konkursów na stronie, gdzie będziecie mogli wygrać cenne nagrody, w tym wejściówki na Falkon!