Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

 

 

 

 

Faurecia Automotive Polska S.A.

Spółdzielcza 4

05-600 Grójec

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

 

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

 

W Polsce zatrudniamy dziś już blisko 9 tys. pracowników w 10 fabrykach w następujących lokalizacjach: Grójec, Gorzów Wielkopolski, Legnica, Wałbrzych, Jelcz-Laskowice.

 

Faurecia to nie tylko zakłady produkcyjne, ale też funkcje wsparcia, do których należą m.in. Centrum R&D, Shared Service Finansowy, Platforma Transportowo-Logistyczna, czy IT Help Desk.

 

 

 

Programy rozwojowe

 

Staż w Faurecii może przerodzić się w długą i różnorodną karierę. Podczas jej trwania możesz rozwijać się w jednym z wybranych obszarów np. jakości w procesie wytwarzania. Możesz także zmieniać swoją ścieżkę kariery np. rozpocząć swoją przygodę w jednym z naszych zakładów produkcyjnych, a po pewnym czasie zostać ekspertem lub menedżerem w innym dziale np. zespole R&D. Wspólnie zaplanujemy Twoją ścieżkę zawodową i pomożemy Ci podjąć trafną decyzję.

Odwiedź stronę karierafaurecia.pl i pomóż nam tworzyć przyszłość motoryzacji!

 

  • Płatny program stażowy
  • Pakiet benefitów
  • Badania i konsultacje w ramach pracy dyplomowej
  • Do 15 miesięcy
  • Kursy i szkolenia
  • Umowa o pracę oraz możliwość podpisania porozumienia z uczelnią
  • Indywidualna ścieżka rozwoju

 

Oferty pracodawców