Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

FDM Grupa Polska Sp. z o. o.

Office Park, budynek Alfa

al. Pokoju 18, 31-564 Kraków

www: https://www.fdmgroup.com/pl

e-mail: EnquiriesPL@fdmgroup.com

 

Program absolwencki FDM dostępny już w Polsce!

Pomagamy zdobyć nowe kwalifikacje i wejść na rynek pracy.

Zapraszamy kandydatów ze wszystkich kierunków i uniwersytetów, nie wymagamy żadnego wcześniejszego doświadczenia.

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

FDM jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi doradztwa dla przedsiębiorstw, zapewniając im dostęp do najlepszych kadr. Rekrutujemy i szkolimy absolwentów, byłych pracowników sił zbrojnych i osoby powracające do pracy, przygotowując je do roli specjalistów w zakresie IT i biznesu, a następnie wdrażając do pracy jako naszych konsultantów w renomowanych firmach polskich i międzynarodowych.

Naszym klientom dajemy dostęp do wykwalifikowanych specjalistów, reprezentujących zawody przyszłości. Kandydatom oferujemy możliwość szkolenia i rozpoczęcia pracy bez własnego wkładu finansowego. Posiadając centra w Europie, Ameryce Północnej i regionie Azji i Pacyfiku, FDM stał się jednym z głównych międzynarodowych pracodawców, a dzięki polityce równych szans, wysokiej jakości kursom i licznym programom pracowniczym, FDM zdobył szereg nagród i akredytacji.

Programy rozwojowe

Program FDM dla absolwentów jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy ukończyli studia i poszukują okazji do nabycia nowych umiejętności, zdobycia atrakcyjnej pozycji bez wcześniejszego doświadczenia, możliwość rozpoczęcia pracy w wymarzonej firmie lub sposobu na podniesienie swoich zarobków. FDM jest obecna na rynku ponad 30 lat i dotychczas zapewniła pracę ponad 5 500 pracownikom na całym świecie.

 

Po zakwalifikowaniu się do programu absolwenci mogą liczyć na intensywne 7-14 tygodniowe szkolenie, umożliwiające zdobycie nowych kwalifikacji. Zajęcia prowadzone są przez uznanych w swoich dziedzinach ekspertów, dyplomowanych nauczycieli, ale także wieloletnich praktyków. Jeśli kandydat pomyślnie przejdzie szkolenie, oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia praktycznego, podczas minimum 18 miesięcy pracy dla jednej z firm, która z nami współpracuje.

 

Zapraszamy kandydatów ze wszystkich kierunków i uniwersytetów, nie wymagamy żadnego wcześniejszego doświadczenia, a jedynie zainteresowania nauką, a następnie pracą na pełny etat. Absolwent zaczyna zarabiać już na etapie szkolenia, jak każdy regularny pracownik. Rekrutujemy cały czas i dysponujemy terminami rozpoczęcia programu na przestrzeni całego roku.

 

Kierunek IT

Rozwój oprogramowania

Testowanie oprogramowania

Zarządzanie chmurą

Operacje IT

 

Kierunek biznes

Analityka biznesowa

Zarządzanie projektami

Zarządzanie ryzykiem

i kontrola zgodności

 

Co oferujemy:

  • Kompleksowe 7-14-tygodniowe szkolenie ze świetnymi specjalistami, pozwalające zdobyć nowe kwalifikacje i certyfikaty.
  • Doświadczenie praktyczne zdobyte podczas minimum 18 miesięcy pracy dla czołowych firm polskich i międzynarodowych.
  • Możliwość przekwalifikowania się lub zdobycia dodatkowych umiejętności, dzięki w pełni refundowanemu szkoleniu.
  • Stała opieka i wsparcie podczas treningu, jak również pracy u klienta, aby ten okres był nie tylko owocny merytorycznie, ale też bezpieczny.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (ocena końcowa co najmniej 4.0)
  • Znajomości języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2)
  • Gotowości do podjęcia pracy na okres 18 miesięcy
  • Dostępności w wymiarze pełnego etatu
  • Zezwolenia na pracę w Polsce

Proces rekrutacyjny

Proces ma na celu sprawdzenie motywacji kandydata i predyspozycji do kontynuacji danej ścieżki zawodowej. Nie oczekujemy wiedzy merytorycznej w danej dziedzinie. Proces rekrutacji odbywa się w języku angielskim.

 

Aplikacja online

Wystarczy przesłać swoją aplikację i CV, aby rozpocząć swoją przygodę z FDM.

 

Wywiad telefoniczny

Zadzwoni do Ciebie członek zespołu rekrutacyjnego, aby porozmawiać o programie i Twoich celach zawodowych. Jest to również doskonała okazja do zadania nam wszelkich pytań i poznania FDM.

 

Test online

Zostaniesz poddany testowi predyspozycji, który pozwoli nam ocenić Twoje umiejętności, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że zostaniesz przydzielony do stanowiska odpowiadającego Twoim mocnym stronom.

 

4

Rozmowa wideo

Podczas rozmowy wideo zadamy Ci kilka pytań, aby dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich celach zawodowych. Można ją przeprowadzić za pomocą komputera, tabletu lub telefonu komórkowego. Sprawdź nasze wskazówki, jak poradzić sobie na tym etapie rozmowy kwalifikacyjnej.

 

5

Centrum oceny

Ten etap obejmuje trzy rozmowy kwalifikacyjne z naszymi specjalistami. Będą one dotyczyć mocnych stron i będą koncentrować się na umiejętnościach i potencjale kandydata, a nie na jego wcześniejszym doświadczeniu.

 

Kultura organizacyjna:

W naszym zespole pracuje ponad 85 narodowości, dlatego zachęcamy do integracji i celebrujemy różnorodność pod względem pochodzenia, kultury i umiejętności. Nasze inicjatywy, w ramach programu „Kobiety w IT”, wspierają kobiety w branży, dążąc do stworzenia zrównoważonego pod względem płci środowiska pracy.

Grupa FDM jest pracodawcą równych szans i wszyscy wykwalifikowani kandydaci będą brani pod uwagę przy zatrudnieniu, bez względu na rasę, religię, płeć, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność lub jakikolwiek inny status chroniony prawem. Nasz zespół rekrutacyjny z przyjemnością pomoże w dostosowaniu się do wymogów procesu rekrutacji.

 

Więcej informacji: https://www.fdmgroup.com/pl?utm_source=eurostudent&utm_medium=employer_profile&utm_campaign=banner&utm_content=grads_pl

Oferty pracodawców