Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Festiwal HR, Kraków 10-15 kwietnia

Festiwal odbędzie się w dniach 10 -15 kwietnia. Skierowany jest on do studentów wszystkich szkół wyższych zainteresowanych zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Festiwal HR jest największym projektem stworzonym przez Koło Naukowe „Personalni” Zarządzania Zasobami Ludzkimi, które prężnie działa przy Uniwersytecie Ekonomicznym wKrakowie. Jest to wydarzenie o randze lokalnej i regionalnej.

Misją festiwalu jest wyposażenie przyszłych pracowników działów personalnych w narzędzia potrzebne do pracy w branży HR oraz wypromowanie ich najlepszym firmom w Krakowie. Dzięki zapoznaniu się w trakcie szkoleń z autentycznymi modelami, narzędziami i rozwiązaniami dostępnymi na rynku, uczestnicy będą mieli okazję poznać specyfikę oraz techniki pracy w szeroko rozumianym HR.

Festiwal odbędzie się w dniach 10 -15 kwietnia. Skierowany jest on do studentów wszystkich szkół wyższych zainteresowanych zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jedną z wielu atrakcji będzie HRowa Gra miejska, która rozpocznie to wydarzenie. Przez cały tydzień na terenie UEKu będą miały miejsce dwa rodzaje szkoleń: wykłady z prezentacjami multimedialnymi oraz warsztaty w małych grupach oparte na metodach interaktywnych, co pozwoli na pełne skupienie się na umiejętnościach praktycznych. Wykorzystane zostaną takie techniki jak: dyskusja, analiza przypadków, symulacja, ćwiczenia oparte na realnych zadaniach zawodowych uczestników. Warsztaty poprowadzą profesjonalni trenerzy oraz menadżerowie najlepszych firm z branży HR w Krakowie. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

Tematyka szkoleń:

Proces zarządzanie zasobami ludzkimi w praktyce

– Rekrutacja i selekcja pracowników

Assessment Center

– Metody skutecznego wywiadu

Motywowanie i demotywowanie pracowników

– Ocenianie pracowników

– Rozwój i szkolenia pracowników

Udział w Festiwalu HR to szansa na zdobycie cennego doświadczenie, które z pewnością wyróżni każdego uczestnika na rynku pracy.

Wszystkich zafascynowanych tematyką HR zapraszamy do zapisów, które ruszają 28 marca. Polecamy śledzić strony: http://personalni.uek.krakow.pl/festiwal-hr-2011/ oraz konto KN Personalni UEK na Facebook’u.