Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Festiwal przedsiębiorczości – BOSS 2014

Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto zaprasza wszystkich zainteresowanych na Festiwal BOSS odbywający się na terenie Trójmiasta w dniach 26-29 marca. Będzie to już XI edycja ogólnopolska.

Czy jesteś obecnie studentem lub osobą stawiającą pierwsze kroki na rynku pracy? Może po prostu lubisz posłuchać ciekawych i inspirujących osób?  Masz w głowię pomysł na siebie, ale nie wiesz jak go zrealizować? Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak” oznacza to, że końcówka marca może być dla Ciebie nie lada gratką. Jest rzeczą normalną, że w pewnym momencie przychodzi czas refleksji na temat swojej pozycji na rynku pracy. Zwłaszcza w sytuacji tak dynamicznych zmian może to przyprawić o niemały ból głowy. Czy studenci poszukujący pracy potrzebują bagażu kilkuletniego doświadczenia i niezliczonej ilości kursów, czy może solidnego bodźca motywacji i kreatywności oraz wskazówek w jakim kierunku kształtować swoje praktyczne umiejętności? Wydarzenia o którym przeczytają państwo poniżej postara się odpowiedzieć na to pytanie.

Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto zaprasza wszystkich zainteresowanych na Festiwal BOSS odbywający się na terenie Trójmiasta w dniach 26-29 marca. Będzie to już XI edycja  ogólnopolska. Po kilku latach przerwy przygotowano dla Państwa wyjątkowe wydarzenie, które powinno ponownie wpisać się w kalendarz trójmiejskich eventów. Wydarzenie trwać będzie cztery dni, a każdy z nich  obfitować będzie w szereg interesujących – i co najważniejsze merytorycznych warsztatów, prelekcji oraz sesji networkingowych. Końcówka marca  dostarczy państwu zróżnicowaną ofertę szkoleniową, która pozwoli na wybór zgodny z zainteresowaniami. Z pośród zawartych w programie ścieżek – Rozwój, Kariera, Sukces i IT    – każdy z uczestników będzie mógł poruszać się w wybranej przez siebie tematyce. Cały festiwal oraz wydarzenia towarzyszące są bezpłatne, możliwość uczestnictwa – tradycyjnie już- po zapisaniu w systemie elektronicznych zapisów, dostępnym w tygodniu poprzedzającym wydarzenie. W ciągu wymienionych wyżej czterech dni  – praktycy biznesu z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami zawodowymi postarają się być dla Państwa kierunkowskazem, który da odpowiedni bodziec w początkowych etapach kariery. Całość będzie miała miejsce w siedzibach trójmiejskich uczelni oraz miejscach wspierających lokalną przedsiębiorczość – Olivia Business Centre. Doprowadzi to do połączenia teorii z praktyką, tak niezbędnej w dzisiejszych czasach.

„Jakiś czas temu sam nie wiedziałem, w którą stronę iść, co chcę w życiu robić. Poszukiwałem inspiracji i motywacji w wielu miejscach. Dziś chciałbym przedstawić znaleziony skarb, świetne źródło wiedzy i pozytywnych emocji. Festiwal BOSS to niezwykłe wydarzenie kierowane do studentów i absolwentów poszukujących odpowiedzi na pytania dotyczące ich kariery zawodowej. Podczas licznych spotkań, wskazówek udzielać im będą ludzie sukcesu oraz eksperci z całej Polski. My – SFBCC, dołożymy wszelkich starań, aby głód wiedzy został zaspokojony, a inspiracja i motywacja przyczyniły się do przyszłych sukcesów. W marcu wszyscy ujrzymy przed nami morze „bosskich” możliwości!’’

Kamil Grzywacz – Koordynator projektu BOSS

Więcej informacji o samym wydarzeniu oraz o wszystkich akcjach znajdą Państwo na profilu Studenckiego Forum Business Centre Club Trójmiasto na Facebooku. https://www.facebook.com/PomorskieStudenckieForumBCC?fref=ts