Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Festiwal przedsiębiorczości – BOSS 2015

Wraz z końcem marca nadchodzi największy festiwal przedsiębiorczości w Polsce!
Studiujesz i pragniesz rozwijać swoją karierę? Jesteś ciekawy świata i zdeterminowany na drodze do sukcesu? Chcesz posłuchać ciekawych i inspirujących ludzi? Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi ,,TAK’’ to jest ona potwierdzeniem, że koniec marca w Twoim kalendarzu zarezerwowany jest dla BOSSa.

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza wszystkich zainteresowanych na Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces. Odbywający się na terenie Trójmiasta w dniach 19-21 marca. Jest to już XII ogólnopolska edycja projektu! W ramach wydarzenia, w trakcie trzech dni odbędzie się cykl otwartych prelekcji i szkoleń – każdy z uczestników będzie mógł wybrać indywidualnie tematykę, w której chce się poruszać. Cały festiwal oraz wydarzenia towarzyszące są bezpłatne. Tradycyjnie już zapisy w systemie elektronicznym zostaną uruchomione na tydzień przed festiwalem. Więc bądźcie czujni! Wydarzenie będzie odbywać się na terenie trójmiejskich uczelni oraz w miejscach wspierających lokalną przedsiębiorczość – Business Link Trójmiasto oraz Olivia Sky Club – zlokalizowanych w kompleksie Olivia Business Centre.

Celem projektu jest zainspirowanie i zmotywowanie do działania młodych, ambitnych ludzi, oraz przekazanie im wiedzy z zakresu rozwoju osobistego i kompetencji miękkich, którą mogą wykorzystać w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Podczas festiwalu BOSS będziesz mógł znaleźć to, czego brakuje Ci na co dzień: spojrzenia z innej perspektywy oraz przewagi praktyki nad teorią. To wszystko jest możliwe dzięki inspirującym prelekcjom oraz unikatowym szkoleniom, prowadzonych przez doświadczonych przedsiębiorców i profesjonalistów.

„Studia dostarczają nam wiedzy, umacniają nasze kompetencje twarde, jednak to od nas zależy jak pokierujemy naszym losem. Każdy z nas szuka inspiracji i możliwości rozwoju. Ja dostałam niezwykłą szanse. Festiwal BOSS, jaki mam zaszczyt koordynować w tym roku umożliwia mi zmierzenie się z nowymi wyzwaniami oraz pozwala stawiać przed sobą nowe cele. Doświadczenie jakie zdobywam podczas prac nad projektem mam zamiar wykorzystać we wszystkich płaszczyznach życia. Wraz ze wspaniałym zespołem tworzymy wydarzenie dla ludzi ambitnych, znudzonych codziennością ! Zadbamy o to, aby zaproszone przez nas osoby zainspirowały uczestników poprzez nietuzinkowe prelekcje i warsztaty. Dawka niezapomnianych emocji gwarantowana, więc do zobaczenia w marcu !”

Patrycja Kampińska

Koordynator projektu BOSS

Więcej informacji o samym wydarzeniu oraz o wszystkich akcjach znajdziecie na profilu Studenckiego Forum Business Centre Club Trójmiasto na Facebooku. https://www.facebook.com/PomorskieStudenckieForumBCC?fref=ts oraz na stronie http://trojmiasto.festiwalboss.pl Serdecznie zapraszamy!