Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Festyn sportowy na Polu Mokotowskim

W dniach 19-20 maja na Polu Mokotowskim w Warszawie odbędzie się Festyn Rodzinno-Sportowy, któremu towarzyszyć będą m.in. rozgrywki w siatkówce plażowej i piłce nożnej oraz beach party.

Dwudniowa impreza ma charakter pikniku sportowego i skierowana jest głównie do młodzieży szkolnej i akademickiej. Festyn startuje w sobotę o godzinie 11.00, na terenie pomiędzy ulicą Batorego a pubem Merlin. Na tym obszarze zorganizowane zostaną równolegle różne konkursy sportowe i zbudowana zostanie wioska zabaw dla dzieci.
 
Główną atrakcją będą rozgrywki w siatkówce plażowej dla amatorów. W konkursie brać mogą udział drużyny dwuosobowe mieszane – nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zapisy trwają od 11 maja na stronie www.siatkowkaplazowa.waw.pl, ale przyjmowane będą również w dniu imprezy od godziny 10.30 przy boisku.
 
Organizatorzy zaplanowali także rozgrywki mini piłki noznej, street ballu, badmintona oraz pokazy fitness i tańca. Wieczornymi atrakcjami będą pokazy świateł i laserów oraz beach party na piasku w rytmie beatów DJ’a Story – start: godz. 19.00.