Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Filip Chajzer, Magda Kogut-Wałęcka – już 20 marca w Krakowie na kolejnej edycji Absolvent Talent Days

Absolvent Talent Days już od 4 lat jak magnes przyciąga setki tysięcy studentów i absolwentów wyższych uczelni. Dlaczego musisz tam być? Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację „tu i teraz”, power speeche znanych osób oraz warsztaty i spotkania z liderami opinii. Nasze podejście do rekrutacji doceniają też sami pracodawcy – dzięki Absolvent Talent Days szybciej niż dotychczas znajdą Cię w tłumie. Ogłaszamy koniec ze żmudnym, nudnym i trudnym szukaniem pracy.

Tegorocznej wiosennej edycji Absolvent Talent Days przyświeca idea „Rób to, co kochasz”. Znajdź pracę, która poza satysfakcją i zarobkiem da Ci dużo radości i fun-u.

Zmieniają się oczekiwania, zmienia się rynek pracy, zmienia się rekrutacja i my to rozumiemy. Dlatego Absolvent Talent Days ponownie odwiedzą 8 największych miast Polski. Już 20 marca będziemy
w Krakowie!
A z nami znany dziennikarz Filip Chajzer, Magda Kogut-Wałęcka – autorka bloga „szczesliva.pl” oraz psycholog biznesu, jeden z 30 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce – Andrzej Tucholski.

Ostatnia krakowska edycja zgromadziła ponad 6800!!! osób, w tym 120 pracodawców z ponad 1800 ofertami pracy, praktyk i staży w różnych branżach. Już 20 marca będziecie mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, porozmawiać z przedstawicielami interesujących Was firm, zaplanować swoją karierę, a co najważniejsze jeszcze w czasie targów znaleźć pracę lub praktyki swoich marzeń.

Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z wydzielonej specjalnie dla Was strefy szkoleniowej, gdzie czekać na Was będą konsultacje z doskonalenia CV z Adecco i Spring Professional. Deloitte zapewniło przestrzeń, w której będziecie mogli wykonać profesjonale zdjęcie do idealnego CV, a jak już komplet dokumentów będziecie trzymać w ręku, to koniecznie weźcie udział w szkoleniu „Jak odpowiadać na rozmowie rekrutacyjnej, żeby dostać pracę marzeń”, które sprawi, że żadne pytanie przyszłego pracodawcy nie będzie dla Was zaskoczeniem.

Teraz już wszystko w Waszych rękach – porozmawiajcie z pracodawcą i aplikujcie za pomocą elektronicznej opaski – rozwiązanie e-cv, w szybki i łatwy sposób sprawi, że wasze CV wpadną wprost do odpowiedniej skrzynki pracodawcy. Jest to rozwiązanie, które Grupa Absolvent jako pierwsza wprowadziła w 2016 roku. E-cv pozwala na niemal bezpośredni przepływ aplikacji bezpośrednio do Pracodawcy. Tym samym zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z Pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni. – mówi Michał Rosołowski, członek zarządu Grupy Absolvent.

Grupa Absolvent została założona w 2011 roku przez dwójkę studentów Katarzynę Godlewską i Dominika Wieganda. W jej skład wchodzą takie marki jak Absolvent.pl, Absolvent Talent Days, Absolvent Consulting, Code Europe oraz najmłodszy projekt Grupy Absolvent Kiwi Jobs. Grupa Absolvent łączy młodych kandydatów do pracy z pracodawcami – profesjonalnie, z wykorzystaniem najnowszych technologii i z uwzględnieniem prawdziwych potrzeb i motywacji obu grup. Za zadanie stawia sobie  inspirowanie, zmienianie i definiowanie rynku pracy dedykowanego młodym pracownikom, a także pokazywanie im różnych możliwości i dróg rozwoju. Więcej informacji na: www.absolvent.pl i https://www.absolvent.pl/talentdays/krakow-targi-pracy

 

Partner technologiczny: Deloitte

Partnerzy merytoryczni: Adecco, EY, Spring Professional

Partner wspierający: Motorola, Peek & Cloppenburg, Shell

Partner naukowy: AWF Kraków

Partner instytucjonalny: Niezależne Zrzeszenie Studentów

Patroni medialni:  DlaStudenta.pl, Eurostudent, Hintigo, Magiczny Kraków, OutsorcingPortal, Outsourcing&More, Studentnews.pl, Studia.net, Radiofonia Kraków, Radio Kraków, Radio 17, Portal Polski, Krakow.pl