Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

FIRST DATA POLSKA SA
Al. 00-807 Jerozolimskie 92
e-mail rekrutacja@firstdata.pl
telefon 22 515 30 05
www www.firstdata.plwww.polcard.pl

 

First Data Polska, właściciel marki Polcard, jest jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne rozwiązania do kompleksowej obsługi płatności w świecie omnichannel.

Kim jesteśmy

Prawdopodobnie codziennie przeprowadzasz transakcje za pośrednictwem First Data, nie zdając sobie nawet z tego sprawy. W rzeczywistości za każdym razem, gdy korzystasz z karty debetowej lub kredytowej, odwiedzasz bankomat, kupujesz kartę podarunkową lub bilet w biletomacie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to dzięki nam transakcje te są możliwe.

First Data™ Polcard® stanowi część amerykańskiej korporacji First Data, światowego lidera elektronicznych płatności, obecnego w 100 krajach świata, procesującego 78 miliardów transakcji rocznie!

Naszymi klientami są najwięksi na świecie dostawcy usług finansowych, punkty usługowo-handlowe, firmy i organizacje rządowe. W bogatym portfolio posiadamy terminale płatnicze, nowoczesne systemy zabezpieczeń, rozwiązania dla płatności w biletomatach i dla branży M-Commerce oraz bezkonkurencyjne usługi doradcze i zaawansowane produkty dla banków, takie jak m.in. wdrażanie nowoczesnych technologii np. HCE (płatności w chmurze) czy 3D Secure.

Programy rozwojowe

Internal Mobility

 

First Data kładzie silny akcent na rozwój swoich pracowników. Bardzo ważnym dla nas programem jest Internal Mobility, który daje pierwszeństwo we wszystkich procesach rekrutacyjnych naszym obecnym pracownikom.

W First Data możesz piąć się w górę po drabinie sukcesu lub rozwijać się poziomo zdobywając nowe kompetencje w innych działach firmy. W ramach Internal Mobility możesz zostać Ekspertem lub objąć stanowisko Kierownika. Zmiana ścieżki kariery i ambitne zadania w nowym obszarze? – również możliwe!

Program z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników zarówno wśród pracowników jak i Kierowników. Pracownicy mają realną szansę rozwoju i chętnie z niej korzystają, a Kierownicy szybciej i sprawniej zamykają procesy rekrutacyjne wewnątrz firmy zyskując zaangażowanych i zmotywowanych do dalszej nauki pracowników.

Rozwój w First Data jest naprawdę możliwy!

 

 

Be First! Summer Intern Programme

 

Prowadzimy też globalne programy praktyk, w których Młodzi Utalentowani wspierają nas w różnych zespołach lokalnie a jednocześnie uczestniczą w globalnych telekonferencjach, co daje im wgląd w działanie firmy również za oceanem! Jeżeli szukasz ciekawej i ambitnej praktyki w obszarze Księgowości, szerokorozumianego IT (od Helpdesku po Java Dev, UX, i Testerów,itd.), Obsługi Klienta, Marketingu, HR i wielu innych, prześlij swoją aplikację na podany poniżej adres mailowy. Rekrutacja do kolejnej edycji Summer Intern rusza już w kwietniu!

 

Proces rekrutacyjny

Jeżeli chcesz do nas dołączyć – nic prostszego! Zaaplikuj na naszych stronach lub wyślij aplikację na adres rekrutacja@firstdata.pl

  • Aplikacja online
  • Rozmowa Rekrutera z wybranymi kandydatami
  • Spotkanie z Managerem, czasem zadanie lub test
  • Spotkanie z HR
  • Pozytywna decyzja? Zaczynamy!

Kogo szukamy?

Osób znających język angielski, ponieważ jest to język korporacyjny. Praktykantów, wsparcia administracyjnego, handlowców, księgowych, i szerokorozumianego IT (do Zespołu Testów, Helpdesku, UI/UX, BA, Java Dev, Architektów itd.)

Co oferujemy?

Przygodę, wyzwania, świetną atmosferę i realne szanse rozwoju! Z First Data nie będziesz się nudzić! Ponadto oferujemy umowę o pracę, świetną lokalizację blisko Dworca Zachodniego, liczne benefity takie jak paczki świąteczne, kartę multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kursy językowe, dopłatę do okularów, strefę relaksu, niezapomniane imprezy firmowe!

Oferty pracodawców