Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Forum Gospodarcze InvestExpo na Politechnice Śląskiej

IV Forum Gospodarcze InvestExpo odbędzie się w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie 20 i 21 marca. Udział w organizowanej cyklicznie imprezy biznesowej, skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw, to okazja do spotkania z wysokiej klasy ekspertami, wymiany myśli i poglądów w obszarze finansów i inwestycji, a także poznania możliwości inwestowania na Śląsku. Udział w Forum jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Tematami wiodącymi tegorocznego Forum Gospodarcze InvestExpo, organizowanego przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych, będą m.in. innowacyjna technologia w działalności małych i średnich przedsiębiorstw czyli współpraca sektora nauki i biznesu, możliwości inwestowania na Śląsku, rozwój społecznej odpowiedzialności biznesu, a także marketing i PR w firmie, w tym nowoczesny wizerunek i media społecznościowe.
 
Podczas Forum odbywającego się pod hasłem „Wiedza, biznes, finanse” zorganizowana zostanie konferencja naukowo-informacyjna Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja pt. „Anielskie Inwestycje wsparciem dla MŚP”, poświęcona Sieci Aniołów Biznesu w Polsce i wyznaczaniu najnowszych trendów inwestycyjnych. Forum towarzyszyć będzie także „pitching” w ramach Sieci, podczas którego wybrani pomysłodawcy najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań będą mieli okazję zaprezentować swoje pomysły inwestorom. To ogromna szansa dla wszystkich młodych przedsiębiorców, którzy poszukują zewnętrznych źródeł finansowania.
 
Istotnym punktem chorzowskiego spotkania będzie również panel dotyczący roli kobiet w innowacyjnej gospodarce oraz  przedsiębiorczości kobiet na Górnym Śląsku.
 
Od uczestników Forum wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która możliwa jest drogą telefoniczną – tel. (32) 601 22 69 bądź e-mailową.