Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Funkcjonalna pamięć przenośna DataTraveler® Mini Slim

DataTraveler® Mini Slim to łatwa w obsłudze i wyjątkowo kolorowa pamięć przenośna firmy Kingston Technology.

Pozwala ona na szybkie przenoszenie i udostępnianie muzyki, zdjęć oraz innych cyfrowych plików. Dostępna w trzech kolorach – czarnym, niebieskim i różowym, pamięć DataTraveler® Mini Slim stanowi modny i ciekawy dodatek, który można stosować jako breloczek do kluczy, przechowujący nawet do 8GB danych. Jego niewielkie rozmiary – 38.85mm x 16.40mm x 6.44mm oraz waga (zaledwie 1,81 gram) sprawiają, że DT Mini Slim jest jedną z najmniejszych przenośnych pamięci dostępnych na rynku.
 
„Pamięci Kingston są niezwykle funkcjonalne, ponieważ umożliwiają łatwe przechowanie dużej ilości informacji, które można wszędzie ze sobą zabrać” – mówi Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology – „Dzięki DT Mini Slim każdy może bezpiecznie przechowywać i udostępniać swoje ulubione pliki w małym, kolorowym i modnym gadżecie.”
 
Znane ze swojej niezawodności pamięci USB firmy Kingston, objęte są dwuletnią gwarancją oraz całodobowym serwisem technicznym. Więcej informacji: www.kingston.com