Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

Geberit Produkcja Sp. z o.o.

ul. Płocka 106, 87-800 Włocławek

https://www.geberit.pl/

branże: Produkcja

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

 

DOŁĄCZ DO NAS! SZUKAMY CIEBIE!

 

Grupa Geberit jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Działa globalnie jako zintegrowana grupa posiadająca silną pozycję na lokalnych rynkach europejskich. Marka Geberit to przede wszystkim innowacyjność, trwałość i szeroko pojęta ekologia procesu produkcji. Geberit oferuje szeroki zakres produktów w branży technologii sanitarnej oraz wyposażenia łazienek. Grupa Geberit ma swoją siedzibę w Rapperswil-Jona w Szwajcarii i zatrudnia ponad 12 000 pracowników w ponad 40 krajach. Zakłady we Włocławku i w Kole zajmują się produkcją ceramiki sanitarnej. Zakład w Ozorkowie zajmuje się produkcją elementów akrylowych i metalowych. Spółki w Warszawie i Łodzi zajmują się sprzedażą i serwisem.

 

 

OFERUJEMY

 

Firma Geberit Produkcja Sp. z o.o. oferuje w trzech swoich zakładach produkcyjnych – we Włocławku, w Kole i w Ozorkowie:

 • praktyki
 • staże w trakcie i po studiach
 • zwiedzanie zakładów produkcyjnych
 • pisanie prac inżynierskich, magisterskich i doktoratów pod opieką specjalistów i menedżerów (także poza Polską)
 • zatrudnienie w obszarze produkcji zaraz po studiach
 • naukę i karierę w międzynarodowym środowisku
 • OPERATIONS DEVELOPMENT PROGRAM – program dla talentów, skierowany do młodych ludzi, stworzony w ramach długofalowych planów, związanych z rozwojem Grupy Geberit:

  • 3 miesiące w fabryce w Polsce
  • dwukrotny 2-letni projekt w jednej z wiodących fabryk Geberit (Pfullendorf/Jona/Pottenbrunn/Wesel/ Ekenas/ Haldensleben)
  • udział w elitarnym treningu Leadership
  • powrót do fabryki w Polsce na menadżerskie stanowisko

 

SZUKAMY OSÓB:

 • aktywnych
 • wyróżniających się komunikatywnością
 • potrafiących pracować w zespole
 • nastawionych na rozwój
 • otwartych na zmiany
 • ceniących przyjazną atmosferę

Więcej informacji: 

Kariera i praca w Geberit

 

 

NASZE LOKALIZACJE

 

Zakład Włocławek
Joanna Szmycińska-Słowik
joanna.szmycinska-slowik@geberit.com
tel.: 783 900 336

Zakład Koło
Aleksander Rymiszewski
aleksander.rymiszewski@geberit.com
tel.: 786 900 757

 

Zakład Ozorków
Agata Krupska-Tosik
agata.krupska-tosik@geberit.com
tel.: 505 199 354

 

Sprzedaż Warszawa / Serwis Łódź
Elżbieta Zawada
elzbieta.zawada@geberit.com
tel.: 505 199 124

 

Programy rozwojowe

OPERATIONS DEVELOPMENT PROGRAM

 

Bartek Cupta – przez Włocławek… do Szwecji!

 

Spośród wielu kandydatów z Europy, do programu Operations Development Program dostał się m. in. Bartek z Polski.
Bartek ukończył studia magisterskie w języku angielskim na Politechnice Poznańskiej.

Przygodę z ODP rozpoczął od aplikacji do programu i udziału w złożonym i wieloetapowym procesie rekrutacyjnym, który odbywał się w Polsce oraz w Szwajcarii. Ostateczna decyzja o przyjęciu Bartka do projektu zapadła w Jona – siedzibie firmy.

Pracę w Geberit rozpoczął w październiku 2021 r. od zatrudnienia w fabryce we Włocławku, podczas którego miał okazję poznać pracę na każdym etapie produkcji. Bartek realizuje obecnie program w fabryce Geberit w Szwecji. Aktualnie prowadzi samodzielnie trzy projekty z zakresu oszczędzania energii i bierze udział w interdyscyplinarnych projektach, a jego praca ma realny wpływ na procesy usprawniające produkcję.

Oprócz rozwijania swojej kariery, Bartek pasjonuje się kolarstwem górskim. To właśnie przemierzając kolarskie szlaki pierwszy raz trafił do Szwajcarii…

 


PRAKTYKA STUDENCKA

 

Paulina Olczak – studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Częstochowskiej

 

Czas spędzony na praktyce studenckiej, trwającej 4 tygodnie w Geberit Produkcja we Włocławku, okazał się jednym z najfajniejszych przeżyć w moim studenckim życiu, a przede wszystkim cenną lekcją na przyszłość. Dzięki profesjonalnej kadrze zdobyłam wiedzę dotyczącą procesu produkcyjnego, a także funkcjonowania przedsiębiorstwa, gdzie z pewnością nie ma czasu na nudę. Atmosfera w firmie i pozytywne relacje między pracownikami sprawiają, że chętnie się tu pracuje. Cieszę się i dziękuję, że mogłam tu być!

 


PŁATNY STAŻ

 

Imama Hamez – MSc. Automation and Robotics – Technical University Dortmund student

 

An a two-month intership in Geberit Produkcja in Wlocławek has not only provided me with valuable exposure to the world of ceramic production but has also allowed me to immerse myself in a new culture and work environment. Geberit is a state-of-the-art ceramic production plant boasting several robots. Its level of automation aligns perfectly with my academic background, making my internship here particularly relevant and insightful. What has truly made my time at Geberit exceptional is the warm and supportive atmosphere. From the very beginning, the company went above and beyond to ensure my comfort and well-being. My internship at Geberit has been a remarkable journey of personal and professional growth. I am grateful for the opportunity to work with such a forward-thinking company, surrounded by a team that values excellence and innovation.

Oferty pracodawców