Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Giełda Pracodawców w Łazarskim

We wtorek, 20 października Dział Praktyk i Karier, w ramach spotkań z pracodawcami, zaprasza na XII edycję Giełdy Pracodawców Uczelni Łazarskiego. Studenci i absolwenci będą mieli okazję zapoznania się z ofertami praktyk, pracy oraz programów menadżerskich aż 30 renomowanych firm. Ponadto mogą skorzystać z indywidualnych konsultacji
z doradcą zawodowym. Wydarzenie potrwa od 10.00 do 15.00.

Giełda Pracodawców Uczelni Łazarskiego organizowana jest od 2003 roku. Tegoroczna edycja jest realizowana w ramach projektu „Budowa potencjału rozwojowego Uczelni Łazarskiego poprzez współpracę z pracodawcami” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Dla uczestników to niepowtarzalna okazja, żeby porozmawiać z przedstawicielami firm, zapytać o możliwości zatrudnienia oraz wymagania stawiane kandydatom. W tym dniu będzie można dowiedzieć się jak przygotować się do procesów rekrutacyjnych, na co zwrócić w nich szczególną uwagę oraz jak złożyć dokumenty aplikacyjne.

 

Pracodawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich ofert praktyk, staży i pracy skierowanych do młodzieży akademickiej oraz pozyskania kandydatów – młodych specjalistów z zakresu ekonomii, zarządzania, finansów, stosunków międzynarodowych oraz prawa i administracji.

 

Ponadto w tym dniu będzie można wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Starwood Services Poland i wygrać atrakcyjne nagrody. Do wzięcia udziału w Giełdzie Pracodawców Uczelni Łazarskiego zapraszamy także studentów i absolwentów innych warszawskich uczelni.

 

Kiedy:

20 października 2015 r., wtorek, godz. 10.00-15.00

 

Gdzie:

Kampus Uczelni Łazarskiego, ul. Świeradowska 43 w Warszawie (10 minut pieszo od stacji metra Wilanowska), hol na parterze.

 

Studentów i absolwentów, którzy chcą umówić się na indywidualną rozmowę z doradcą zawodowym prosimy o kontakt z Działem Praktyk i Karier pod numerem telefonu: (22) 543 53 82. Na konsultacje obowiązują zapisy.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zabranie swojego CV. Szczegółowych informacji udziela Zespół Działu Praktyk i Karier Uczelni Łazarskiego pod numerem tel.: (22) 543 53 80-83 lub e-mailem: kariera@lazarski.edu.pl

 

Więcej informacji na www.lazarski.pl.