Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Gitara elektryczna i basowa Techniki gry, ćwiczenia i filmy instruktażowe

Czy chciałbyś szybko i sprawnie nauczyć się grać na gitarze elektrycznej i basowej? A może marzysz o komponowaniu piosenek i karierze muzycznej?

Dzięki poradnikowi, który trzymasz w ręku, krok po kroku opanujesz podstawy gry na gitarze elektrycznej i basie, wybierzesz odpowiedni dla siebie wzmacniacz oraz poznasz różne rodzaje akompaniamentu. Na kolejnych stronach dowiesz się, czym są pasaże, pochód basowy, groove i riff oraz nauczysz się grać solówki, którymi zachwycisz swoją widownię. To nie wszystko. Dzięki praktycznym wskazówkom zamieszczonym w poradniku skomponujesz i nagrasz swoją własną piosenkę!


Bogaty materiał teoretyczny zamieszczony w książce jest uzupełniony licznymi ilustracjami oraz ciekawymi ćwiczeniami i przykładami, które pomogą ci stopniowo rozwijać umiejętności praktyczne.


Dołączona do poradnika płyta DVD zawiera filmy instruktażowe i nagrania piosenek, dzięki którym szybko nauczysz się poprawnie wykonywać wybrane utwory.

 Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

– pomaga przy wyborze gitary, wzmacniacza oraz innych przydatnych akcesoriów

– prezentuje prawidłową postawę podczas gry oraz uczy, jak samodzielnie nastroić instrument

– opisuje poszczególne efekty i brzmienia gitarowe oraz akordy i techniki gry

– uczy solówek i akompaniamentu

– pokazuje, jak krok po kroku skomponować i nagrać własną piosenkę

– materiał filmowy i audio jest doskonałym uzupełnieniem książki, wskazówką przy wykonywaniu ćwiczeń oraz całych utworów


Naucz się dobrze grać na gitarze w krótkim czasie! Zaskocz przyjaciół i rodzinę swoimi umiejętnościami!


O autorach:

Mateusz Małek – kompozytor, aranżer, wokalista, multiinstrumentalista i realizator nagrań. Inżynier informatyk specjalizujący się w analizie dźwięku (m.in. systemy rozpoznawania mowy). Gra na gitarze i instrumentach klawiszowych. Zajmował się m.in. oprawą muzyczną przedstawień dla dzieci.


Mariusz Rymaniak – muzyk amator, zajmuje się komponowaniem, grą na gitarze basowej


Lech Zaciura – pisarz, autor tekstów piosenek, kompozytor, gitarzysta-amator. Obecnie wraz z Mateuszem Małkiem nagrywa wspólne autorskie piosenki.


Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.