Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Global Management Challenge nie tylko dla studentów Zarządzania!

Na uczelniach gorący okres, w którym na każdym kroku trafiamy na stoiska promocyjne różnych wydarzeń, na ścianach pojawia się więcej plakatów, a na każdym stoliku leżą ulotki. Październik i listopad w studenckim kalendarzu są miesiącami, które są niezwykle intensywne pod względem aktywności akademickich. Do swoich szeregów rekrutują koła naukowe, firmy z nimi współpracujące promują programy praktyk, pojawiają się też materiały promujące konferencje i ciekawe warsztaty.

Różnorodność opcji jest ogromna, ale jak spośród nich wybrać

najbardziej perspektywiczną?

Global Management Challenge jako jedyna daje możliwość wcielenia się w rolę zarządu przedsiębiorstwa i przeprowadzenia firmy przez kolejne kwartały na wirtualnym rynku.
Symulacja komputerowa jest całkowicie interaktywna, co więcej biorą w niej udział zarówno studenci jak i profesjonaliści.

Rozgrywka pozwala na rozwinięcie szeregu umiejętności. Świetnie odnajdują się w niej studenci Zarządzania, dla których symulacja jest przełożeniem teoretycznej wiedzy na praktykę, ale nie tylko! Rokrocznie dużą grupę stanowią studenci Finansów, Bankowości, Rachunkowości czy też Inwestycji i Nieruchomości. Od paru lat co raz częściej rejestrują się również zespoły złożone z inżynierów, studentów informatyki czy też Marketingu lub Logistyki. W grze udział biorą studenci z różnych kierunków, lat studiów i uczelni. Każdy znajdzie coś dla siebie.

„Konkurs GMC pozwala na rozwinięcie szeregu umiejętności od planowania, poprzez analizę finansową aż po pracę zespołową. Studenci mają okazję zdobywać wiedzę biznesową w praktyce,
a przy okazji budować swoją sieć profesjonalnych kontaktów. Zespoły studenckie startują za darmo dzięki zaangażowaniu partnerów biznesowych, tym samym czyniąc udział w GMC znakomitą okazją do zaprezentowania się pracodawcy!”
– mówi Paulina Mazur, Dyrektor Działu Rozwoju Talentów i Wizerunku Pracodawcy w firmie BIGRAM SA.

Do udziału w symulacji zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów! 3-5 osobowe zespoły należy rejestrować do 30 listopada przez stronę internetową: gmcpoland.pl/rejestracja-studentow/

Po więcej informacji zapraszamy również na Facebooka: facebook.com/PolandGMC/

Organizator GMC w Polsce: BIGRAM

Partner strategiczny: ING Bank Śląski

Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Partner: Polska Rada Biznesu

Patroni medialni: My Company Polska, THINKTANK

Patroni: PMI Poland Chapter, Goldenline, Eurostudent, Studia.net, SGH TV, DlaStudenta