Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Godzina dziennie z e-mail marketingiem

Planujesz praktykę, staż, a może podjęcie pracy. Ta książka jest dla ciebie. Zobacz dlaczego?

To poradnik dla tych, którzy w swojej pracy będą… pisać maile. W dzisiejszych czasach dobry e-mail jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi dotarcia do potencjalnych klientów, odbiorców, partnerów biznesowych. Dobrze przygotowany zapewnia nie tylko spore zyski oraz lojalność klientów wobec marki.


W tym podręczniku autorzy Jeanniey Mullen, David Daniels prezentują ciekawe pomysły, najmodniejsze trendy i najskuteczniejsze metody działań, które pozwalają przygotować wyjątkowy plan z zakresu e-mail marketingu i w konsekwencji osiągnąć sukces w biznesie!


W książce „Godzina dziennie z e-mail marketingiem” znajdują się niezbędne, najbardziej aktualne wiadomości i opisy technik e-marketingu, przygotowane w sposób umożliwiający natychmiastowe ich wykorzystanie — niezależnie od specyfiki organizacji. Dzięki temu podręcznikowi poznasz i zrozumiesz ogromny potencjał drzemiący w komunikacji z klientem.


To także poradnik dla wszystkich, którzy chcą, aby ich maile były czytane i odnosiły zamierzony skutek. Są tu wskazówki, co zrobić aby nasze wiadomości nie lądowały w koszu, ale mimo natłoku e-maili u odbiorcy – były czytane.

(Onepress)