Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Gra „Od Helu do Wawelu”, seria „Wiem bo gram”

Każdy z nas jako dziecko lubił jeździć palcem po mapie. Teraz mamy możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o położeniu geograficznym najatrakcyjniejszych miejsc w Polsce.
Lubisz podróże? Ta gra jest właśnie dla ciebie!

Czy wiesz gdzie leży Sanok? Pińczów czy Nałęczów leży bliżej Kielc? Znasz kierunki świata? Wiesz, które z miast jest bardziej wysunięte na wschód, północ lub zachód? Znajomość mapy nawet w dobie GPSów jest bardzo przydatna. Sprawdź swoją znajomość mapy Polski, kontroluj czy nie zabłądziłeś i wyrusz w niezwykłą podróż z GRANNĄ.

Gra ma formę quizu. Gracze wcielają się w rolę podróżników, którzy mają na celu określenie położenia miast i atrakcyjnych obiektów względem siebie. W pudełku znajdziemy 178 karty miast, na których są nazwy miejscowości oraz atrakcje turystyczne, 2 karty postoju, 42 znaczniki oraz instrukcja z mapą Polski.
Gra przeznaczona jest dla 2-6 graczy powyżej 10 lat.

Gra została objęta patronatem przez: Miesięczniki: Poznaj świat, Świat Zabawek, National Geographic Odkrywca, Portale: Pionkolandię, Eurostudenta.pl,  Dziecko w Warszawie oraz Pilota i przewodnika po Warszawie – Łowcę przygód i wydawnictwo edukacyjne Nowa Era.

Więcej informacji na www.granna.pl

Gra do wygrania w konkursie „Eurostudenta”. Szczegóły tutaj:

www.eurostudent.pl/Konkurs-8222Juwenalia-z-Eurostudentem8221,540,konkursy.html