Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

GRAFTON RECRUITMENT sp. z o.o.

Warsaw Towers Building, 9. piętro ul. Sienna 39 00-121 Warszawa

grafton@grafton.pl

https://www.grafton.pl/pl

branże: Human Resources, Marketing / Reklama / PR

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Grafton Recruitment – kluczowa agencja rekrutacyjna

 

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w: Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy.

Więcej: www.grafton.pl

 

Programy rozwojowe

Nasze specjalizacje

 

Eksperci i konsultanci Grafton Recruitment specjalizują się w rekrutacji w obszarach: Księgowość, Prawo, Administracja, Bankowość i Finanse, Call Center i Multilingual, Budownictwo, Obsługa Klienta, Inżynieria, Absolwenci, Przemysł, IT i Telekomunikacja, Produkcja, Sprzedaż detaliczna, Sprzedaż i Marketing, Medycyna i Farmacja, Łańcuch Dostaw i Zakupy, Transport i Logistyka, SSC/ BPO/ IT.

Proces rekrutacyjny

Konsultanci Grafton Rectuitment rozumieją potrzeby klientów, doskonale znają branże, w których prowadzą rekrutacje i wyzwania lokalnych rynków, śledzą trendy. Projekty rekrutacyjne to ich pasja, z zaangażowaniem doradzają firmom w obszarze HR, wspierają kandydatów w budowaniu ich ścieżki zawodowej i rozwoju osobistym. Skupiają się na relacjach i budowaniu możliwości rozwoju zarówno organizacji, jak i specjalistów i menedżerów.

 

Kliknij i pobierz nasz PORADNIK STAŻOWY!

 

 

Oferty pracodawców