Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Graj o staż!

Ruszyła 13. edycja "Grasz o staż". Na zwycięzców czeka 270 staży w firmach w całej Polsce. Eurostudent patronuje konkursowi!

Organizatorzy przygotowali 88 zadań, z których uczestnicy muszą wybrać od jednego do trzech. Ich rozwiązania należy przesłać do 4 kwietnia.
W tym roku poprzez konkurs ‘”Grasz o staż” do wygrania są staże w NATO, Parlamencie Europejskim, a dzięki współpracy z Instytutem Monitorowania Mediów w ramach „PRaktykuj za granicą” staż w agencjach reklamowych w Londynie, Brukseli i Berlinie. Jak co roku do wygrania są również staże w Polsce – każdy znajdzie coś dla siebie.
Oferowane w konkursie praktyki dotyczą wielu zagadnień, więc każdy bez trudu znajdzie interesującą go dziedzinę. Tegoroczne zadania sprawdzają wiedzę z finansów, nieruchomości, marketingu, mediów, prawa, odpowiedzialności społecznej, zarządzania zasobami ludzkimi, a nawet projektowania mody. Znajdzie się również coś dla biotechnologów! Wiele zadań dotyczy branży IT i telekomunikacji, a także logistyki! Co ciekawe, znaleźć można i takie, które odnoszą się bezpośrednio do aktualnych wydarzeń w naszym kraju – po szczegóły zapraszamy na ww.grasz.pl.
To jednak nie koniec niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. Na najlepszych uczestników, poza praktykami, czekają studia podyplomowe, kursy językowe, specjalistyczne szkolenia, a także publikacje książkowe oraz prenumeraty czasopism!
W konkursie organizowanym przez Gazetę Wyborczą oraz PricewaterhouseCoopers mogą wziąć udział studenci III, IV, V roku oraz absolwenci do 30. roku życia, bez względu na rodzaj uczelni, kierunek oraz tryb studiów.

Patronat medialny nad tegoroczną edycją konkursu objęli: Radiowa Trójka, Manager Magazin, Magazyn Akademicki Eurostudent, portal kariera.com.pl oraz GazetaPraca.pl.Ponadto, patronami branżowymi XIII edycji „Grasz o staż” są: PRoto.pl, Magazyn Przedsiębiorcy „eurofirma.pl” oraz portal Spedycje.pl

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.grasz.pl