Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

"Grasz o staż" – dziś mija termin przyjmowania zgłoszeń!

W nocy z 7 na 8 kwietnia, punktualnie o 24:00 zakończy się termin przyjmowania zgłoszeń do XV edycji konkursu "Grasz o staż".

Wszyscy którzy chcą wygrać jeden z ponad 190 staży muszą się spieszyć, gdyż zostało naprawdę niewiele czasu – mówi Anna Budzich, koordynator konkursu „Grasz o staż” z PricewaterhouseCoopers. Zgłoszenie powinno składać się z rozwiązanego co najmniej jednego, a maksymalnie trzech zadań do wyboru z puli ponad 70 opublikowanych na stronie www.grasz.pl oraz wypełnionego on-line formularza zgłoszeniowego, który w konkursie pełni rolę CV – dodaje Budzich.
 
Wszystkie oferowane w konkursie staże są płatne, laureaci otrzymują za nie wynagrodzenie. Minimalna kwota wynagrodzenia za miesięczny staż w firmie wynosi 2200 złotych brutto. Oferowane w konkursie staże dotyczą wielu dziedzin biznesu – od IT, telekomunikacji i nowoczesnych technologii, poprzez finanse, bankowość, zarządzanie zasobami ludzkimi i PR oraz marketing na biotechnologii, logistyce oraz energetyce kończąc. Szczegółowe opisy oferowanych praktyk dostępne są na stronie internetowej konkursu – www.grasz.pl.
 
Oprócz staży w konkursie do wygrania są również nagrody dodatkowe o łącznej puli ponad 100 000 złotych! Są to studia MBA, studia podyplomowe, międzynarodowe kursy, szkolenie, prenumeraty czasopism oraz nagrody książkowe.
 
Tylko od Was zależy jak będzie wyglądała Wasza kariera. Najważniejsze żebyście spróbowali. Może to być np. udział w konkursie „Grasz o staż”. Jeżeli nie spróbujecie – poddacie się już na starcie, a później będziecie żałować zmarnowanej szansy – mówi Przemysław Lipiecki, laureat XI edycji „Grasz o staż”.
 

Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu „Grasz o staż” poznamy na Gali Finałowej, która odbędzie się 9 czerwca w Warszawie.