Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

„Grasz o staż” – zagraj do 2 kwietnia

Trwa 17. edycja konkursu „Grasz o staż”, w której do wygrania są 223 praktyki w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju oraz nagrody dodatkowe o łącznej wartości 150 000 zł.

W konkursie mogą wziąć udział studenci trzeciego i czwartego roku studiów I stopnia, trzeciego, czwartego bądź piątego roku studiów magisterskich, studenci studiów II stopnia, a także absolwenci, którzy nie ukończyli 30. roku życia – bez względu na kierunek, tryb czy rodzaj studiów. Wszystkie staże są płatne – miesięczne wynagrodzenie w firmie to co najmniej 2 200 zł brutto.


Uczestnicy będą mogli wygrać praktyki w wielu branżach – do wyboru są: audyt, biotechnologia, chemia, elektronika, energetyka, finanse, HR i szkolenia, IT i telekomunikacja, logistyka, nieruchomości, prawo i podatki, produkcja, reklama, sprzedaż, technologia żywności czy zarządzanie projektami. Podobnie jak w ubiegłym roku, jeden z laureatów odbędzie staż w Gabinecie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zainteresowani grą o staż rejestrują się za pośrednictwem strony internetowej konkursu, wskazują preferowane praktyki, uzupełniają kwestionariusz CV i przesyłają rozwiązania zadań do 2 kwietnia 2012r. W ramach konkursu uczestnicy rozwiązują minimum 1, a maksymalnie 3 zadania z interesującej dziedziny.


Na zwycięzców czekają nagrody dodatkowe, które mają na celu poszerzenie wiedzy i kompetencji laureatów. Wśród nich są m.in.: tygodniowy intensywny program z Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii, studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia specjalistyczne czy zestawy książkowe. Szczegółowe informacje o Fundatorach praktyk i nagród dodatkowych, opinie i porady laureatów, oraz pakiet informacji o konkursie, znajdują się w Przewodniku po 17. edycji „Grasz o staż” – broszurze, dostępnej w wersji elektronicznej pod linkiem www.grasz.pl/przewodnik


Zapraszamy na www.grasz.pl, a także na www.facebook.com/graszostaz.