Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy


 

 

 

GRUPA MASPEX WADOWICE
ul. Chopina 10                              
34-100 Wadowice      
www.maspex.com  

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Tymbark, Kubuś, DrWitt, Tarczyn, Tiger, Lubella, Malma, Mlekołaki, Łowicz, Krakus, Kotlin, Puchatek, Cremona Ekland, Plusssz, czy DecoMorreno to silne marki które znajdziesz w portfolio Grupy Maspex Wadowice- polskiej firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu

 

Praca w firmie Maspex daje dostęp do unikalnej wiedzy; oznacza skalę, tempo, wyzwania. Przez 25 lat osiągnęliśmy wiele, ale ciągle stawiamy sobie nowe, ambitne cele. Mamy doświadczenie, kompetencje i ambicje do osiągania kolejnych sukcesów.

 
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu ludzi, w którym panują dobre relacje i zawsze jest miejsce na realizację własnych projektów już dziś sprawdź możliwości rozwoju jakie oferujemy studentom, a także aktualne ofert pracy skierowane zarówno do specjalistów jak i managerów.

Programy rozwojowe

W Maspeksie wiemy, jak ważne, poza wiedzą akademicką, są posiadane przez kandydata kompetencje i wiedza praktyczna. Dlatego też, chcąc wesprzeć Was w tym zakresie stworzyliśmy szereg aktywności skierowanych do studentów którzy w trakcie nauki chcą stawiają na rozwój własny i chcą zmierzyć się ze światem biznesu.

Poznaj je wszystkie…

 

 

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI
to cykl szkoleń jakie poprowadzą pracownicy firmy – eksperci w swoich dziedzinach na krakowskich uczelniach. Dzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem, w przyjemnej warsztatowej formie. Podczas każdego z zaplanowanych spotkań uczestnicy mają niepowtarzalną okazję sprawdzić się w zadaniach z jakimi na co dzień mierzą się specjaliści wybranych dziedzin.

 

Wiedza książkowa to dla Ciebie za mało?

·       Szukasz sposobu, by zgłębić interesujące Cię zagadnienia w praktyce?

·       Lubisz pracę warsztatową?

 

to zapraszamy Cię do udziału w Akademii Umiejętności Maspex!

 

Udział w Akademii to niesamowita okazja, aby zdobyć pierwsze profesjonalne doświadczenia, umiejętności  oraz poznać ludzi zatrudnionych w firmie. To moment na wspólne rozmowy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania, bliższe poznanie.

 

Dla kogo?

Spotkania kierujemy do studentów, którzy chcą  poszerzać swoją wiedzę, są otwarci na nowe doświadczenia i szukają pomysłu na swoją zawodową ścieżkę.

 

Gdzie?

Krakowskie uczelnie wyższe.

 

Kiedy?

III edycja startuje w semestrze zimowym 2017/18.

 

O szczegółach – tematach, terminach i zapisach informujemy – TUTAJ

A o samej Akademii – TUTAJ

 Ambasadorzy Maspex to łącznicy pomiędzy środowiskiem studenckim, a naszą firmą, których głównym zadaniem jest promocja firmy i jej aktywności wśród studentów. Organizacja eventów, spotkań z biznesem czy konkursów to tylko niektóre wyzwania jakie stoją przed wybranymi reprezentantami.

 

Jeśli:

 • masz masę pomysłów

 • jesteś gotowy do działania

 • posiadasz zdolności organizacyjne

to zostań ambasadorem Grupy Maspex! Czeka na Ciebie wiele pracy, ale też gratyfikacji!

Dodatkowe informacje o Programie znajdziesz TUTAJ

 

 

to szansa na pierwszy poważny krok w rozwoju zawodowym Studenta. Program opiera się na idei rozwoju kompetencji poprzez delegowanie zadań. Realizując poszczególne zadania nasi Praktykanci nie tylko poszerzają swoją wiedzę, ale również rozwijają obszar swoich umiejętności miękkich -związanych m.in. z komunikacją, współpracą w zespole oraz organizacją i planowaniem pracy. Jednocześnie każdy dział, w którym odbywa się praktyka stwarza możliwość rozwijania kompetencji w specjalistycznej dla niego dziedzinie. W stworzonym przez nas programie jest to możliwe dzięki odpowiednio dobranym celom, zakresie zadań oraz stałej możliwości konsultacji i pomocy ze strony doświadczonych pracowników.


Praktykantom oferujemy:

 • dwu lub trzymiesięczny okres współpracy

 • przygotowany wcześniej zakres zadań, który będzie realizowany w trakcie trwania praktyk pod okiem najlepszych specjalistów Grupy Maspex Wadowice

 • możliwość poznania polskiej firmy, która jest liderem na rynku Europy Środkowo-Wschodniej

 • możliwość uczestniczenia w lekcjach języka angielskiego

 • wynagrodzenie w formie comiesięcznej pensji

 • możliwość zatrudnienia dla wybranych – 1/3 dotychczasowych Praktykantów została z Nami!

Jeśli:

 • jesteś Studentem 3, 4 lub 5 roku studiów

 • chcesz pracować ze znanymi i lubianymi markami

 • jesteś gotowy na podjęcie realnych zadań biznesowych u boku najlepszych

to już dziś zaplanuj z nami swoje wakacje. Rekrutacja rusza w marcu poprzez zakładkę kariera na stronie www.maspex.com

Więcej informacji o Programie znajdziesz: TUTAJ

 

 

Spotkania z biznesem – to niepowtarzalny format spotkań, w trakcie których nasi Pracownicy w roli prelegentów, gości prowadzących panele dyskusyjne, wykłady czy prezentacje w trakcie różnego rodzaju wydarzeń i konferencji organizowanych na uczelniach wyższych dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą.

 

O szczegółach informujemy w zakładce AKTUALNOŚCI

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do nas na Facebooku

 

Oferty pracodawców