Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy


 

 

 

GRUPA MASPEX WADOWICE
ul. Chopina 10                              
34-100 Wadowice      
www.maspex.com  

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

Znasz te marki?

Soki Kubuś, kultowe Tymbarki z wiadomościami na kapslu, keczupy Kotlin, produkty Krakus, ulubione dżemy Łowiczy czy makarony Lubella we wszystkich możliwych kształtach – jesteśmy przekonani, że niejeden raz trafiły do Twojego koszyka na zakupach. A czy wiesz, że wszystkie te marki należą do Grupy Maspex?

 

 

Niektórzy myślą, że działamy wyłącznie na Polskę. Nic bardziej mylnego. Maspex to międzynarodowa firma – eksportujemy do ponad 60 krajów, a nasze centrale biznesowe znajdują się, poza Polską, w aż 7 państwach!

 

Polska centrala naszej firmy znajduje się w Wadowicach pod Krakowem. To tutaj zlokalizowana jest większość działów, ale pracujemy również:

– w biurze w Warszawie

– w Centrum Logistyczno-Dystrybucyjnym w Tychach

– w zakładach i oddziałach produkcyjnych znajdujących się w całej Polsce.

 

I to właśnie w nich możesz postawić swoje pierwsze kroki na rynku pracy, biorąc udział w praktykach lub innych programach, które przygotowaliśmy z myślą o Was, studenci!

 

Programy rozwojowe

DLACZEGO STUDENCI NAS WYBIERAJĄ

 

Za naszymi produktami stoją ludzie – pracownicy Maspeksu. Kasia, Agnieszka, Kamil – to tylko część osób, z którymi na co dzień działamy. Są kreatywni, pełni energii i pasji, mają ogromną wiedzę i niezwykłe umiejętności. Tak, jak cały zespół Maspeksu,  który chce się dzielić swoimi umiejętnościami. Z kim? Z Wami, studenci! Tutaj dobrze wiemy, że nie tylko wiedza akademicka się liczy, dlatego wspieramy studentów w rozwoju poza uczelnią.

 

Jak to wygląda w praktyce? Podczas Programu Praktyk Letnich w Maspeksie masz szansę spędzić wakacje, robiąc naprawdę interesujące rzeczy i poznawać od kuchni pracę w naszych działach. Będziesz realizować ciekawe zadania – wiele z nich w ramach aktualnych projektów, do których Cię zaangażujemy. Dzięki temu zdobędziesz sporo naprawdę praktycznej wiedzy!

A może chcesz poznać pracę w naszej firmie, zanim zdecydujesz się na praktyki?

 

Rozumiemy! Dlatego prowadzimy szereg aktywności na uczelniach wyższych, które mogą Cię zainteresować! Program Ambasadorski, Spotkania z Biznesem, Akademia Umiejętności Maspex – informacje temat wszystkich programów przygotowanych z myślą o studentach znajdziesz poniżej.

 

 

 

 

Wiedza praktyczna to dla Ciebie za mało? Szukasz sposobu, by zgłębić interesujące Cię zagadnienia w praktyce? Lubisz pracę warsztatową?

 

Akademia Umiejętności da Ci możliwość sprawdzenia się w zadaniach, jakie na co dzień wykonują nasi specjaliści. Dzięki połączeniu formy szkoleniowo-warsztatowej nasi pracownicy w ciekawy sposób podzielą się z Tobą swoją wiedza i doświadczeniem – nie będziesz się nudzić!

 

O szczegółach – tematach, terminach i zapisach – informujemy: TUTAJ

A o samej Akademii: TUTAJ

 

 

Lubisz poznawać ludzi? Masz masę pomysłów? Posiadasz zdolności organizacyjne?

Program Ambasadorski to dla Ciebie doskonała okazja, aby zdobyć doświadczenie organizatorskie i współtworzyć eventy, spotkania z biznesem, konkursy i inne wydarzenia na uczelniach. Jako ambasador/ambasadorka Maspex nie tylko promujesz naszą firmę na uczelni, ale jesteś pośrednikiem między nami a studentami!

 

Dodatkowe informacje o Programie znajdziesz: TUTAJ

 

 


 

Posiadasz status studenta? Chcesz realizować swoje pomysły? Lubisz nowe wyzwania?

 

Program Praktyk Letnich to doskonała okazja zarówno dla osób, które już wiedzą, czego chcą spróbować w swojej karierze, jak i dla tych, które dopiero szukają swojej drogi zawodowej.
Wybierając praktyki w Maspex, masz szansę spędzić wakacje, robiąc naprawdę interesujące rzeczy.

 

 

Co możesz zyskać?

  • wynagrodzenie podczas praktyk
  • 2 lub 3 miesięczny okres współpracy – to Ty decydujesz, jak długo z nami zostaniesz!
  • możliwość zdobywania doświadczenia wśród najlepszych specjalistów – uczysz się od lidera rynkowego!
  • ciekawe zadania i udział w aktualnych projektach, które pozwolą Ci zrozumieć specyfikę firmy i zasady funkcjonowania działu
  • rozwój pod okiem doświadczonego opiekuna, który pomoże Ci zaaklimatyzować się w naszej firmie i udzieli odpowiedzi na Twoje pytania
  • szkolenia kompetencji miękkich oraz udział w zajęciach językowych
  • możliwość zatrudnienia dla wybranych – zostaje z nami co trzeci praktykant!

 

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się o biznesie nieco więcej? Interesuje Cię branża FMCG? Chcesz poznać możliwości jakie daje Maspex?

 

Spotkania z Biznesem to liczne panele dyskusyjne, wykłady i prezentacje, które odbywają się podczas wydarzeń i konferencji organizowanych na uczelniach wyższych. W trakcie ich trwania nasi pracownicy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

 

O szczegółach informujemy w zakładce AKTUALNOŚCI

 

Chcesz zobaczyć kto stoi za naszymi produktami, jak wygląda praca w Mapseksie i być na bieżąco z rekrutacjami? Obserwuj nas na Facebooku: www.fb.com/MaspexKariera

 

Oferty pracodawców