Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

Grupa PZU
al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa
kariera@pzu.pl
22 582 20 00
www.pzu.pl/kariera

Kim jesteśmy

 

Jesteśmy największą i najbardziej rentowną firmą ubezpieczeniową w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Zaspokajamy potrzeby 16 mln klientów w zakresie bezpieczeństwa i stabilizacji. Innowacyjność, etyka w działaniu i dostosowywanie się do coraz bardziej wymagających warunków rynkowych to podstawa naszego dynamicznego rozwoju.

 

Jesteśmy numerem jeden na polskim rynku ubezpieczeń. Od 2014 r. jesteśmy właścicielem, wyspecjalizowanej 
w segmencie direct, firmy Link4. Jednocześnie umacniamy swoją pozycję w innych segmentach rynku finansowego. Rozwijamy także działalność ubezpieczeniową w wybranych krajach Europy. PZU jest obecne na Ukrainie, Litwie, Łotwie oraz w Estonii, gdzie zdobyliśmy już znaczącą pozycję.

 

Kierunek naszego rozwoju wyznacza strategia PZU 3.0. Zakłada ona, że w 2020 r. PZU będzie Grupą opartą na trzech filarach:

 • Ubezpieczeniach
 • Zarządzaniu aktywami
 • Prywatnej opiece medycznej

Spełniamy najwyższe standardy odpowiedzialnego i zrównoważonego zarządzania, co potwierdza nasza obecność w składzie RESPECT Index – indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie na GPW.

 

Więcej informacji o Grupie PZU znajdziesz tutaj.

Programy rozwojowe

 

Weź karierę we własne ręce! W PZU czekają na Ciebie oferty płatnych praktyk i staży. Zdobądź doświadczenie w obszarach tj.: inwestycje, sprzedaż, zarządzanie projektami, marketing, IT, zarządzanie produktami oraz ryzykiem i wiele więcej! Wybierz prawdziwe doświadczenie, a nie „wpis w CV”.

 

Ponad 60% stażystów zostaje z nami na dłużej!

 

Oferujemy:

 • Praktyki wakacyjne:
  • Trwają 3 miesiące
  • Rozpoczynają się lipcu
  • Masz możliwość zdobycia prawdziwego doświadczenia zawodowego, będziesz współpracować z naszymi najlepszymi specjalistami.
 • Półroczne staże:
  • Trwają 6 miesięcy
  • Rozpoczynają się w lipcu lub październiku
  • Zostały stworzone z myślą o docelowym zatrudnieniu po ukończeniu stażu z pozytywną oceną.

Wszystkie oferty dostępne są TUTAJ.

 

Możesz aplikować na więcej niż jedno ogłoszenie. 


Rekrutacja trwa do 22 kwietnia!

Proces rekrutacyjny

Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w procesie rekrutacji do programu praktyk i staży, po wyborze interesującej oferty prosimy o przesłanie CV do ogłoszenia (guzik „APLIKUJ”).

 

Pamiętaj, aby dodać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, inaczej nie będziemy rozpatrywać Twojej kandydatury.

 

W zależności od profilu wybranej praktyki lub stażu, Twój proces rekrutacji może składać się z różnych elementów, którymi w szczególności mogą być testy umiejętności analitycznych, wywiady indywidualne lub case studies. Ponadto (niezależnie od wybranego stażu/praktyki) zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne, w którym będzie brać udział pracownik naszego działu HR oraz potencjalny przyszły opiekun bądź przełożony. O kolejnych krokach i Twoich postępach w procesie rekrutacji będziesz informowany przez pracownika działu HR.

 

Oferty pracodawców