Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry ponownie powraca do Hogwartu, aby rozpocząć piąty rok nauki. Wprowadzony przez Umbridge nowy program nauczania sprawia jednak, że studenci stają się całkowicie bezradni wobec ciemnych mocy. W obliczu zagrożenia całej czarodziejskiej społeczności Harry postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

W tajemnicy spotykając się z niewielką grupą uczniów, działających pod nazwą „Gwardia Dumbledore’a”, bohater nauczą jak bronić się przed czarną magią, przygotowując młodych i odważnych czarodziejów do nieuchronnej bitwy…

Weź udział we wszystkich najważniejszych wydarzeniach z wielkiego ekranu, począwszy od ataku Dementorów, a kończąc na zaciekłych walkach w Ministerstwie Magii. Ciesz się najbardziej zgodną z filmową adaptacją grą w historii cyklu Harry Potter. Zamek został stworzony na podstawie planu filmowego Hogwartu. Ponadto, w procesie produkcji gry zeskanowano twarze występujących w filmie aktorów i przeniesiono do wirtualnego świata ich prawdziwe głosy. Autentyczną rozgrywkę potęguje motyw przewodni ze ścieżki dźwiękowej do filmu. Jako Fred lub George uciekaj z Hogwartu przed reżimem Umbridge lub wciel się w postać Syriusza Blacka i chroniąc Harry’ego stań twarzą w twarz z Bellatriks Lestrange oraz Lucjuszem Malfoy’em w Ministerstwie Magii. Spróbuj też swoich sił jako Dumbledore w doniosłej, końcowej konfrontacji z Voldermortem.

Zwiedź filmowy zamek Hogwart i odkryj jego tajemnice, posługując się systemem rzucania zaklęć polegającym na zakreślaniu gestów. Rozmawiaj z portretami, wykonuj kolejne zadania i zdobywaj hasła, które umożliwią tobie skorzystanie ze skrótów znajdujących się wokół Hogwartu. Możesz oddziaływać praktycznie na wszystko co napotkasz na swojej drodze. Zdobywaj punkty, dzięki którym odblokujesz sekrety w tzw. pokoju nagród! Poszukuj i werbuj nowych członków Gwardii Dumbledore’a.

Nieliniowa rozgrywka w grze Harry Potter i Zakon Feniksa pozwala na swobodne decydowanie o tym gdzie w danym momencie chcesz iść i co zamierzasz zrobić w obrębie magicznego świata Hogwartu. Świat magii czeka na ciebie.

(EA)