Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Heineken Open’er Festival 2007

Od 29 czerwca do 1 lipca na lotnisku Babie Doły w Gdyni trwać będzie kolejna, czwarta już edycja największego i najefektowniejszego festiwalu tej części Europy: Heineken Open’er Festival 2007. Trzy dni z prawdziwymi gwiazdami, szturmującymi od miesięcy listy przebojów.

Tegoroczny Heineken Open’er po raz drugi odbędzie się na lotnisku Babie Doły w Gdyni. Podobnie jak w roku ubiegłym trwać będzie 3 dni. W ciągu 72 godzin będzie można usłyszeć m. i n. : Sonic Youth, The Roots, Crazy P, The Strike Boys, Beastie Boys, Muse, Groove Armada, Björk, Bloc Party, LCD Soundsystem oraz Beastie Boys. Na czas imprezy organizatorzy przygotują ogromne miasteczko festiwalowe z wieloma nowymi elementami i atrakcjami. Ponadto przestrzeń lotniska doskonale oddaje klimat koncertu, a rozbite w pobliżu pole namiotowe pozwala na zamieszkanie przez 3 dni w centrum masowo-światowego show muzycznego.
Ceny biletów: 249 PLN (bez pola namiotowego) i 269 PLN (z polem namiotowym). Bilety jednodniowe w cenie 130 PLN. Bilety dostępne są w punktach sieci Ticketpro (www.ticketpro.pl), w sieci Eventim oraz na www.opener.pl i www.heinekenmusic.pl