Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

Hitachi Energy
ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa

https://www.hitachienergy.com/

Kim jesteśmy

Hitachi Energy
Świat potrzebuje bardziej niezawodnej i zrównoważonej energii – Hitachi Energy pomaga ją zapewnić. W 90 krajach zatrudniamy ponad 40 000 osób i generujemy obroty o wartości około 10 mld USD.

 

O nas
W Hitachi Energy naszym celem jest budowanie zrównoważonej energetycznej przyszłości dla wszystkich. Dostarczamy energię do domów, szkół, szpitali i fabryk. Dołącz do nas, aby pracować z fantastycznymi ludźmi, ucząc się i rozwijając przy projektach, które mają autentyczny wpływ na nasze społeczności i społeczeństwo. Wnieś swoją pasję i energię do globalnego zespołu, który docenia prostą prawdę: Różnorodność + Współpraca = Wspaniałe innowacje.

 

Zobacz film: Shaping an evolving power system to accelerate the energy transition

Programy rozwojowe

Staże i praktyki w Hitachi Energy

 

Uczestnicy Programu Rozwojowego Power+ 2022 i 2023

 

Programy Praktyk

Latem nasza firma otwiera się na młode talenty i oferuje trzymiesięczny program praktyk letnich dla inżynierów, dając możliwości spróbowania swoich sił w różnych działach produkcyjnych Hitachi Energy. W ciągu roku oferujemy staże i praktyki, w różnych działach naszej firmy. Aplikując na otwarte pozycje stażowe, możesz liczyć na wsparcie doświadczonego zespołu, pracę nad realnymi projektami, możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

 

 

Power+ Globalny Program dla Absolwentów STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka) 

Program dla absolwentów STEM Global Power+ to nasz flagowy program dla osób rozpoczynających karierę zawodową. Jest dostępny w 7 różnych krajach i wciąż się rozwija (Brazylia, Chiny, Indie, Polska, Szwecja, Szwajcaria i USA), dzięki czemu pozwala na dołączenie do rozwijającej się globalnej sieci. Program umożliwia absolwentom i absolwentkom o wysokim potencjale poznanie różnych ról w organizacji i zdobycie doświadczenia w różnych jednostkach biznesowych i funkcjach w Hitachi Energy. Program przyspieszy Twoją karierę dzięki naprawdę wyjątkowej podróży, która zabierze Cię przez trzy sześciomiesięczne rotacje (łącznie 18 miesięcy). Power+ umożliwia zdobycie doświadczenia, jako pełnoetatowy członek zespołu. Zapewnimy Ci wsparcie w rozwoju Twojej kariery w postaci ścieżki szkoleniowej. Będziesz mieć niepowtarzalną okazję do zbudowania międzynarodowej sieci kontaktów nie tylko z innymi uczestnikami programu ale również z liderami biznesowymi. Nad Twoimi postępami w Programie będzie czuwał Power+ Program Manager.

 

GŁÓWNA SIEDZIBA

Hitachi Energy
ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa

 

Oddziały:

Kraków
ul. Pawia 7, 31-154

 

Łódź
ul. Aleksandrowska 67/93, 91-205

 

Przasnysz
ul. Leszno 59, 06-300

 

Gdańsk
ul. Norwida 2, 80-280

 

Poznań
ul. Stanisława Zwierzchowskiego 19, 61-248

 

Katowice
ul. Wrocławska, 40-217

 

 

Oferty pracodawców