Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

IAESTE

Powolnym krokiem nadchodzi wiosna, która jak żadna inna pora roku, zawsze sprzyja zmianom! Może właśnie tej wiosny dasz sobie szansę odmienić swoje dotychczasowe życie? Jeżeli jesteś osobą ambitną, kochasz poznawać nowych ludzi, chcesz zdobyć międzynarodowe doświadczenie zawodowe, czy uczestniczyć w licznych warsztatach – mamy dla Ciebie idealnie rozwiązanie! Międzynarodowa organizacja IAESTE właśnie rusza z rekrutacją!

 

Czy masz czasem wrażenie, że same studia to za mało? Chcesz od życia więcej, lecz martwisz się, co z Twoją karierą zawodową? Organizacja IAESTE wychodzi naprzeciw potrzebom studentów, dając im możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz nawiązania kontaktu z przyszłymi pracodawcami. Słyszałeś o projekcie Międzynarodowej Wymiany Praktyk Studenckich? Dzięki IAESTE masz szansę wyjechać na zagraniczną praktykę, gdzie poznasz ludzi  z całego świata, a cały wyjazd będzie dla Ciebie przygodą życia! A może chciałbyś wziąć udział w warsztatach studium przypadku CaseWeek, prowadzonych na Twojej uczelni przez największe polskie firmy, czy wirtualnych targach pracy Online Career Fair? Słyszałeś już o Baywatchu, ICEM-ie, czy Central European Convention, gdzie w jednym miejscu i czasie spotyka się ponad 120 studentów z kraju i zagranicy?

Studencie! Wszystkie te projekty są prowadzone przez członków stowarzyszenia IAESTE. Wstępując do IAESTE masz szansę zdobyć doświadczenie w zakresie project managementu , nawiązać znajomości na całym świecie, wziąć udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach, a także zacząć budować własną ścieżkę kariery. Nauczysz się, jak koordynować zespół i będziesz miał szansę uczestniczyć w szeregu szkoleń, które przygotują Cię do Twojej przyszłej pracy. Dzięki możliwościom, jakie daje IAESTE, zdobędziesz doświadczenie cenione przez pracodawców.

Co o nas mówią?

Marta, KL Gdańsk:
Moje życie wywróciło się do góry nogami, gdy wstąpiłam do IAESTE. Nie tylko poznałam ogrom fantastycznych ludzi z całego świata, ale odkryłam swoje powołanie i spełniam się, pomagając w  organizacji naszych projektów. Obecnie pracuję przy CaseWeeku-u, gdzie pełnię funkcję Ogólnopolskiego Koordynatora ds. PR. To wspaniałe uczucie, gdy widzisz, jak twój projekt odnosi sukces! Poza tym, fantastycznie jest spotkać się ze wszystkimi członkami IAESTE na konferencji i widząc znów te same, uśmiechnięte buzie, samemu poprawić sobie humor! IAESTE to mój przepis na sukces.

 

Gdzie nas znaleźć?

IAESTE działa na 12 uczelniach w Polsce – na Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, Politechnice Krakowskiej, Politechnice Gdańskiej, Politechnice Poznańskiej, Politechnice Łódzkiej, Uniwersytecie Łódzkim,  Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Politechnice Rzeszowskiej, Politechnice Śląskiej, Politechnice Wrocławskiej, Politechnice Warszawskiej i Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technicznym w Szczecinie.

Nie marnuj swojego potencjału i daj się poznać! Rekrutacja trwa od 17 do 31 marca – zajrzyj na naszą stronę iaeste.pl i zarejestruj się na http://iaeste.pl/rekrutacja/!