Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

IAESTE Online Career Fair 2013 – One click ahead!

Czy jesteś studentem lub absolwentem inżynierii i jesteś zainteresowany ofertami pracy lub możliwościami edukacyjnymi w całej Europie?

W tym przypadku IAESTE Online Career Fair dniach 14.10.2013-7.11.2013 to świetna okazja dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji, nawiążesz kontakt z najlepszymi pracodawcami i uczelniami oraz wymienisz cenne doświadczenia z innymi studentami z ponad 15 krajów europejskich, a to wszystko bez wychodzenia z domowych pieleszy.
Dzięki naszej platformie wirtualnej kariery, Ty jako uczestnik będziesz miał okazję spojrzeć na profile firm, ubiegać się o oferty pracy i porozmawiać z przedstawicielami firm by lepiej poznać warunki pracy, kulturę i bieżącę projekty firmy. Dzięki uczestnictwu uczelni wydarzenie będzie również niosło wiele ciekawych informacji dla inżynieriów i absolwentów, zainteresowanych studiami za granicą lub szukających pozycji doktorantów.
Poza tym, w trakcie wydarzenia specjaliści będą udzielać informacji i prowadzić seminaria online o tematach pokrewnych karierze, takich jak „Jak napisać CV w języku angielskim?”, „Dziesięć najlepszych sposobów na rozpoczęcie kariery za granicą”, itp., które mają wielką wartość dla wszystkich zainteresowanychprzyszłością międzynarodowej ścieżki kariery.
Więcej informacji znajdziesz poniżej.
Możesz śledzić nas na Facebooku lub sprawdzić na naszej stronie internetowej informacje na temat targów