Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

II Ogólnopolski Konkurs Młodzi Innowacyjni na najlepszą pracę

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja Konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony wszystkich liczących się polskich uczelni, których absolwenci zgłosili swoje najlepsze prace.

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów ­­­PIAP w Warszawie zaprasza studentów i absolwentów kierunków technicznych do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Młodzi Innowacyjni na najlepszą pracę:
– licencjacką, inżynierską, magisterską,
– doktorską.
w dziedzinach automatyki, robotyki i pomiarów.
 
Ubiegłoroczna, pierwsza edycja Konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony wszystkich liczących się polskich uczelni, których absolwenci zgłosili swoje najlepsze prace.
Konkurs odbywa się pod patronatem Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Gospodarki, Komitetu Automatyki i Robotyki PAN, Komitetu Metrologii PAN, Polskiego Stowarzyszenia Pomiarów, Automatyki i Robotyki (POLSPAR) oraz pod patronatem medialnym magazynu naukowo-technicznego „Pomiary Automatyka Robotyka” – PAR.
 
Prace będą oceniane przez niezależną komisję złożoną z wybitnych ekspertów z dziedzin automatyki, robotyki i pomiarów. Przewodniczącym komisji jest prof. dr hab. inż. Janusz Kacprzyk, członek korespondent PAN, Fellow of IEEE.
Przewidujemy przyznanie autorom atrakcyjnych nagród finansowych oraz publikacje wybranych prac.
 
Termin nadsyłania zgłoszeń na adres konkurs@piap.pl upływa 15  lutego 2010 r.
Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w Warszawie w dniach 23-24.03.2010 r., podczas konferencji Młodzi Innowacyjni, na którą zostaną zaproszeni autorzy najlepszych prac. Konferencja ta powiązana jest z Międzynarodowymi Targami Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON oraz konferencją naukową AUTOMATION, co pozwoli na kontakt podczas jednego wydarzenia zarówno ze środowiskiem naukowym, jak i przemysłowym.
 
Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Fabryka innowacji – popularyzacja osiągnięć nauki wśród młodych inżynierów”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
Więcej szczegółów, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej: www.fabrykainnowacji.edu.pl