Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

II Przegląd Artystyczny STUK FAMA w Krakowie

Odkryłeś w sobie duszę artysty? Chcesz osiągnąć sławę? Jesteś studentem? Weź udział w II Przeglądzie Artystycznym STUK FAMA i uwolnij swój talent!

Szczegóły na www.groteska.pl i www.krakow.zsp.pl

Teatr Groteska w Krakowie i Zrzeszenie Studentów Polskich zapraszają wszystkich studentów z Małopolski do udziału II Przeglądzie Artystycznym STUK FAMA – Studenckie Talenty Uczelni Krakowskich.

STUK FAMA 2012 daje możliwość wszystkim studentom zarówno publicznych, jak i niepublicznych uczelni z terenu całego województwa małopolskiego zaprezentowania przed szeroką publicznością swoich talentów, nie tylko teatralnych, ale również wokalnych, recytatorskich, kabaretowych, muzycznych.

 • PREELIMINACJE

W trakcie preeliminacji, przyjmować będziemy prezentacje wideo, które – w zależności
od pomysłowości autorów – mogą zawierać występ solisty lub całej grupy.

 • ELIMINACJE

Dopuszczone do konkursu prezentacje, wezmą udział w eliminacjach, które odbędą się w krakowskich klubach studenckich, podczas których Jury wybierze finalistów.

 • FINAŁ

Wielki Finał STUK FAMA 2012 odbędzie się w Teatrze Groteska 29 kwietnia o godz. 18.00.

 • LAUREACI I NAGRODY

Wyłonieni przez Jury finaliści wystąpią po raz kolejny na żywo – tym razem na prawdziwej teatralnej scenie i przed prawdziwą publicznością, mając do dyspozycji profesjonalne zaplecze teatralne. Na zwycięzców czekać będą nagrody i otwarta droga do sławy!. A najlepszy zdaniem Jury zespół lub artysta STUK weźmie udział w 42 Festiwalu FAMA Świnoujściu w lecie 2012r.

Zarys programu STUK FAMA 2012

 • 9 stycznia–19 marca – przyjmowanie zgłoszeń i prezentacji wideo od uczestników STUK FAMA

 • 2–20 kwietnia – eliminacje w krakowskich klubach studenckich

 • 29 kwietnia – Wielki Finał STUK FAMA na deskach Teatru Groteska

SKRÓCONY REGULAMIN:

  1. Aby zgłosić chęć udziału w Przeglądzie STUK FAMA 2012 należy wysłać wypełniony formularz oraz prezentację video planowanego występu (max. 5 min) na adres stuk@fama.zsp.pl

Formularz dostępny na www.groteska.pl/studenci

  1. Na zgłoszenia czekamy do 19 marca 2012r.

  2. Na podstawie zgłoszeń wyłonimy uczestników eliminacji, które odbędą się
   w wyznaczonych przez organizatorów terminach i miejscach w Krakowie.

  3. Zakwalifikowane do Wielkiego Finału prezentacje, wezmą udział w głosowaniu Internautów na oficjalnej stronie STUK w portalu społecznościowym Facebook –

  1. Zwycięzcy eliminacji wystąpią w Teatrze Groteska podczas Wielkiego Finału 29 kwietnia o godz. 18.00.

  2. Wyłoniony przez Jury zespół lub artysta otrzyma nagrody oraz możliwość występu podczas 42 Festiwalu FAMA 2012 w Świnoujściu.

Pełny regulamin oraz szczegółowe informacje na temat Przeglądu znajdują się na stronie www.groteska.pl (na podstronie STUDENCI) na stronie www.zsp.krakow.pl oraz www.facebook.com/STUKgroteska