Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

II Studencki Turniej Negocjacyjny

1 kwietnia ruszają zapisy do II Ogólnopolskiego Turnieju Negocjacyjnego we Wrocławiu, organizowanego przez Grupę Negocjacyjną Consensus. W tym roku uczestnicy z różnych miast, uczelni i kierunków rozegrają cztery gry negocjacyjne na kilku poziomach trudności, w trakcie których będą mogli sprawdzić swoje umiejętności.

Rozgrywka wymagać będzie od uczestników poza znajomością zasad i technik negocjacji, skutecznej komunikacji, wykorzystywania informacji, odporności na stres oraz umiejętności dochodzenia do niekonwencjonalnych rozwiązań.Udział w turnieju mogą wziąć drużyny dwuosobowe, składające się ze studentów. Jury wyłoni i nagrodzi najlepszych.
W Turnieju możnna wygrać szkolenie „Podstaw Metodyki PRINCE 2™” ufundowane przez Centrum Rozwiązań Menedżerskich z Warszawy o wartości 4500 zł. Ukończenia szkolenia uprawnia do przystąpienia do Międzynarodowego egzaminu PRINCE2™ Foundation. Cenne szkolenia dla finalistów ufundowały też firmy Moderator oraz Witalni-Szkolenia. Poza szkoleniami będzie można wygrać nagrody książkowe (Biblioteka Moderatora) oraz prenumeraty magazynu Visual Communication. Dokładne informacje o nagrodach już wkrótce na stronie organizatora.
 
Aby móc się wykazać, należy dobrać sobie ekipę (start w dwuosobowych drużynach) i zgłosić chęć udziału w dniach 1-7 kwietnia poprzez formularz dostępny na stronie www.negocjacje.org.pl. W konkursie może wystartować tylko 20 drużyn!