Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

II Targi Pracy „Wykorzystaj Swoją Szansę”.

Wydział Biologii oraz Wydział Chemii Uniwersytetu Warszawskiego mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Targach Pracy „Wykorzystaj Swoją Szansę”.

Targi odbędą się w dniu 20 marca 2014 r. w godzinach 11.00 – 17.30 w holu
głównym Wydziału Biologii UW, ul. Miecznikowa 1, 02-096 Warszawa.

Organizowane Targi to doskonała okazja do  kontaktu z najzdolniejszymi i najbardziej zmotywowanymi studentami i absolwentami oraz poznanie metod rekrutacji innych firm. Targi to szansa na nawiązanie różnorodnych form współpracy różnych instytucji z Uniwersytetem Warszawskim i Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW oraz  Wystawcami z branży Life Science.

Tylko dzięki zacieśnieniu współpracy Nauki i Biznesu oraz intensywniejszej wymianie doświadczeń możliwe jest zwiększenie liczby innowacji w polskiej gospodarce. Bez poznania potrzeb przedsiębiorców, misja Centrum Nowych Technologii UW http://www.cent.uw.edu.pl/, którą jest kształcenie liderów dla nauki i gospodarki oraz uzyskiwanie liczących się na świecie wyników w interdyscyplinarnych badaniach naukowych z pogranicza biologii, chemii, fizyki i technologii informacyjnych – nie może zostać wypełniona.

Zapraszamy również pracodawców, którzy chętni są do wystąpienia w charakterze Prelegenta lub/i Wystawcy. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub mają jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego (biurokarier@biol.uw.edu.pl) lub telefonicznego do dnia 20 lutego 2014 r.

Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące uczestnictwa w Targach zostały zamieszczone w regulaminie uczestnictwa, który znajduje się na końcu formularza kontaktowego, zamieszczonego na stronie http://praca.biol.uw.edu.pl/.