Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

III Akademickie Targi Pracy „Wykorzystaj Swoją Szansę”

Biuro Karier Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na III Akademickie Targi Pracy „Wykorzystaj Swoją Szansę”, które odbędą się 24 marca (wtorek) w godzinach 11.00-16.00 w budynku Wydziału Biologii UW (ul. Miecznikowa 1, Warszawa). Tegoroczne targi organizowane są we współpracy z Wydziałem Chemii UW.

Zapraszamy na spotkania z potencjalnymi pracodawcami, którzy podzielą się doświadczeniem zawodowym i przedstawią różne oferty aktywizacji (oferty pracy, praktyk, staży, studiów doktoranckich) oraz szkolenia o tematyce związanej z rozwojem kariery zawodowej. Zachęcamy do konsultacji CV – w holu głównym będą do dyspozycji doradcy zawodowi Biura Karier UW. Szczegółowy program Targów został zamieszczony na stronie Biura Karier WB.http://praca.biol.uw.edu.pl/targi-i-szkolenia/targi-wb/iii-akademickie-targi-pracy-wykorzystaj-swoja-szanse/ 

Targom towarzyszyć będzie cykl szkoleń i warsztatów (marzec/kwiecień), prowadzonych przez specjalistów z firm oraz instytucji związanych z szeroko rozumianym obszarem nauk biologicznych i chemicznych, a także z doskonaleniem kompetencji miękkich i promocją przedsiębiorczości wśród studentów i absolwentów.