Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

III Edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów

9 maja rozpoczęła się kolejna edycja Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów, zorganizowana przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.

Przedsięwzięcie zaadresowane zostało do ludzi młodych i kreatywnych, którzy chcą posiąść umiejętność tworzenia profesjonalnych biznesplanów. Warsztaty dają studentom możliwość wzięcia udziału w konkursie na Najlepszy Biznesplan.

 

Impreza cieszy się niezwykłą popularnością, o czym świadczy spora liczba uczestników dwóch poprzednich edycji. Rangę przedsięwzięcia ilustrować mogą z kolei sukcesy firm zakładanych podczas trwania warsztatów – przykładem są choćby SunHolidays, Redlab czy OPC.

 

Jednym z podstawowych założeń organizatorów imprezy jest próba zachęcenia młodych ludzi do pozostania w Polsce i inwestowania we własną działalność. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości powstał właśnie po to, by pomagać dynamicznym, kreatywnym ludziom z pomysłami.

 

Organizatorzy podpowiadają, skąd wziąć pieniądze na rozkręcenie własnej firmy, jak tworzyć profesjonalny plan przedsiębiorstwa i podkreślają, jak ważna jest wiedza teoretyczna, która warunkuje sukces.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.