Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

III MAŁOPOLSKIE FORUM FINANSOWE CZEKA NA MŁODYCH I PRZEDSIĘBIORCZYCH

Studenci poważnie myślący o swej przyszłości powinni odwiedzić zaplanowane na 15 czerwca III Małopolskie Forum Finansowe. Słuchając wykładów oraz uczestnicząc w warsztatach zdobędą pełną wiedzę nie tylko o tym, jak założyć własną firmę, ale jeszcze jak odnieść biznesowy sukces.

Przez cały poniedziałek, od 10.00 do 18.00 w budynku Starej Zajezdni (ul. św. Wawrzyńca 12) skorzystać będzie można z całego wachlarza darmowego wsparcia ekspertów z różnych dziedzin. Na studentów rozważających założenie działalności gospodarczej czekać będzie ponad 50 wystawców, reprezentujących instytucje sektora finansowego, firmy konsultingowe i szkoleniowe, portale crowdfundingowe, instytucje otoczenia biznesu. Indywidualne usługi doradcze – czyli coś, za co trzeba na co dzień sowicie zapłacić – podczas Forum będą zupełnie darmowe. Specjaliści z zakresu księgowości, poszukiwania źródeł finansowania, wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz marketingu udzielą konkretnych wskazówek, dotyczących stawiania pierwszych kroków w świecie biznesu.

Program Forum uzupełni konferencja „Finanse są ważne – skąd i jak pozyskać środki na rozwój firmy”, która cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Ilość zgłoszeń była tak duża, że konieczne było jej przeniesienie do większej sali, mogącej pomieścić wszystkich chętnych. Przed gośćmi wystąpią m.in. przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, oraz Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Trzecim filarem Forum będą seminaria z warsztatami – atrakcyjne dla studentów choćby ze względu na poruszenie podczas nich tematyki finansowania społecznościowego, bardzo popularnego wśród młodych biznesmenów.

Zbliżające się wydarzenie daje więc studentom niepowtarzalną szansę na zdobycie pełnej wiedzy dotyczącej własnej działalności gospodarczej. Podobna okazja na spotkanie się z tyloma fachowcami, na indywidualne i darmowe doradztwo oraz uczestnictwo w warsztatach nieprędko się powtórzy. Warto zatem już teraz zarejestrować się na stronie www.marr.pl/mff, a następnie zjawić się w Starej Zajezdni 15 czerwca.

 

III Małopolskie Forum Finansowe

15 czerwca, 10.00 – 18.00

Stara Zajezdnia, ul. św. Wawrzyńca 12