Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

ING Bank Śląski to zdaniem studentów i profesjonalistów pracodawca pierwszego wyboru

Nasza organizacja stawia na work-life balance, nowoczesne technologie oraz pracę w podejściu Agile.

Zatrudniamy ponad 8 000 pracowników różnych specjalizacji, w tym prawie 4 500 osób w sieci sprzedaży w różnych miastach Polski. Centrala banku zlokalizowana jest w Warszawie i Katowicach – tutaj znajdują się jednostki zajmujące się m.in. rozwojem oferty produktowej, utrzymaniem i rozwojem systemów, wsparciem administracyjnym oraz organizacyjnym.

Na naszych przyszłych stażystów i pracowników czeka otwarte i dynamiczne środowisko pracy, a także możliwość angażowania się w projekty, które mają realny wpływ na funkcjonowanie banku. W ten sposób tworzymy przyjazną i nowoczesną organizację, która wykorzystuje zwinne metody w codziennej pracy.

Jacy są nasi pracownicy? Są przedsiębiorczy, chętnie pomagają innym i angażują się w różne inicjatywy. Dodatkowo dzielą się wiedzą, są gotowi do podejmowania wyzwań i doprowadzania ich do końca. Pracownicy ING mają swoje pasje i talent do „bycia o krok do przodu”. 

Poznaj nasze programy, które tworzymy z myślą o studentach i absolwentach:

Staż z Lwem

unikatowy na rynku staż, skierowany do studentów, którzy zwinnie poruszają się w świecie technologii i mają różnorodne pasje.

ING International Talent Programme

prestiżowy program rozwojowy obejmujący międzynarodową ścieżkę szkoleniową, adresowany do studentów ostatnich lat studiów oraz osób z maksymalnie 2-letnim doświadczeniem.

ChallengING

roczny program rozwoju, intensywnej nauki i pracy pełnej wyzwań przy realizacji samodzielnych zadań w ramach wybranej przez ścieżki.

Program Ambasadorski

Ambasadorzy studenccy współpracują z nami w zakresie budowania wizerunku Banku jako atrakcyjnego pracodawcy na wybranych uczelniach.

Dowiedz się więcej na www.ingbank.pl/kariera