Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Inkubator UJ: ostatnie wolne miejsca …

Osoby myślące o założeniu własnej firmy jak i tych, którzy zaczęli biznesową działalność zachęcamy do zapoznania się z ofertą Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego http://www.inkubator.krakow.pl.

Wynajem powierzchni biurowej, obsługa sekretarska, dostęp do sal konferencyjnych i Internetu to oferta podstawowa. Dodatkowo proponujemy dostęp do eksperckiej wiedzy, specjalistycznego doradztwa, szkoleń i wsparcie promocyjne. Dla nowych współpracowników rabaty i skrojona do ich potrzeb oferta !

Od początku roku pieczę nad Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości przejęło działające na UJ: Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu (CITTRU). Jednostka posiada ogromne doświadczenie w wspieraniu przedsiębiorczości. Projekty szkoleniowe, konferencje i spotkania z praktykami biznesu oraz ogrom współpracowników – ekspertów związanych z niemal każdą gałęzią gospodarki – to jej dotychczasowe osiągnięcia. Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ jest dopełnieniem oferty, miejscem gdzie wsparcie otrzymują początkujący w biznesie.

Serdecznie zapraszamy.

Informacja:
cittru@uj.edu.pl
http://www.inkubator.krakow.pl
tel.: (12) 663 38 34