Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

 

 

INNERGO jako integrator IT działa na rynku od 2009 roku.

 

Ponad 100 pracowników, z czego znacząca część z długoletnim stażem pracy w INNERGO i lata doświadczenia czynią z nas pewnego partnera do realizacji projektów z obszaru ICT.

 

Odegraliśmy kluczową rolę w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw realizując ponad 2000 projektów dla klientów z różnych branż.

4 główne filary biznesowe INNERGO to:

  • sieci przewodowe i bezprzewodowe
  • usługi
  • infrastruktura IT
  • rozwiązania mobilne

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Programy rozwojowe

DOŁĄCZ DO NAS!

Na co dzień integrujemy, kreujemy i wspieramy świat technologii i biznesu wyznając wspólne wartości. We współpracy cenimy sobie kreatywność, otwartość, profesjonalizm i odwagę, która pomaga w realizacji innowacyjnych projektów. Naszą wiodącą wartością jest zespół, który tworzą niezwykłe osobowości. Wzajemne zaufanie i szczerość pozwalają z sukcesem realizować wspólne cele. Zespół INNERGO to ludzie z pasją. Współpracujemy z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, ale także młodymi osobami pełnymi ambicji oraz chęci do pracy i rozwoju.

W każdej opublikowanej na stronie https://kariera.innergo.pl/oferty/ ofercie pracy znajdziesz dokładne wymagania, zależne od tego, na jakie stanowisko chcesz aplikować. Jednak zalety, które będą mile widziane na każdym stanowisku to:

  • umiejętność pracy w zespole, ale też samodzielnego realizowania projektów
  • umiejętność analitycznego myślenia i sprawnej organizacji pracy
  • komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania, duża motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Proces rekrutacyjny

ETAPY REKRUTACJI

Prześlij nam aktualne CV lub link do Twojego profilu na LinkedIn. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli przejdziesz pierwszy etap rekrutacji. Twoja aplikacja trafi także do naszej bazy, w związku z czym Twoje CV rozpatrzymy również pod kątem naszych pozostałych ofert pracy.

 

Podczas pierwszej rozmowy – która może się odbyć online – chcemy poznać Twoje kompetencje i oczekiwania, a także przedstawić Ci możliwości, jakie od nas otrzymasz. To również czas dla Ciebie, aby lepiej nas poznać. Zależy nam, aby obie strony były przekonane, że nasza firma to idealne miejsce dla Ciebie 🙂

 

Jeśli pozytywnie przejdziesz wszystkie etapy rekrutacji, pierwszego dnia pracy miejsce 
w biurze będzie już na Ciebie czekać. Pierwszy dzień to okazja, aby odebrać swoje narzędzia pracy i lepiej poznać firmę.  Wiemy, że to będzie ważny dzień, dlatego będziemy Ci w nim aktywnie towarzyszyć!

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zaaplikuj przez naszą stronę internetową lub napisz na  rekrutacja@innergo.pl . Wiadomości z tej skrzynki nie umkną naszej uwadze! 

Oferty pracodawców