Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Inspiracja. Zaangażowanie. Działanie!

Już 9 stycznia 2014r. Centrum Nauki Kopernik zamieni się w platformę dialogu pomiędzy młodzieżą z ogromnym potencjałem, a specjalistami ze świata biznesu. Czas na Youth to Business Forum!

Y2BF to prestiżowy projekt organizacji AIESEC, który od lat odnosi sukcesy na całym świecie. Jest połączeniem konferencji, dyskusji panelowych, specjalistycznych szkoleń i spotkań networkingowych. Uczestnicy Forum, wraz z zaproszonymi gośćmi, wspólnie zdefiniują działania, które pomogą im odważnie wkroczyć w świat biznesu. Sprawdzą jakie kompetencje decydują o sukcesie zawodowym i czy szkoły wyższe uczą jak być przedsiębiorczym.

Y2BF to niepowtarzalna okazja by czerpać z wiedzy i doświadczenia ekspertów. W tym roku swoją obecność potwierdziła już Zuzanna Lewandowska – współzałożycielka i wiceprezes The Kings Foundation, Ewa Paga – fundatorka i Prezes Zarządu Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi, Maciej Noga – współzałożyciel i członek zarządu Grupy Pracuj, Małgorzata Zaleska – członek zarządu NBP i Ewa Kończal – dyrektor fundacji Ashoka na region CEE.

Więcej informacji i link do aplikacji znajdziesz na www.facebook.com/PolandY2BF lub na stronie internetowej y2bpoland.pl

Przyjdź i zamień swoje pomysły na działania!

Międzynarodowe stowarzyszenie AIESEC, założone w 1948 roku, jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez  studentów. Działa w 124 krajach i zrzesza około 110 000 członków. Misją AIESEC jest pozytywny wpływ na otaczające środowisko poprzez globalny program rozwoju młodych liderów. Co roku dzięki AIESEC ponad 2000 osób zdobywa międzynarodowe doświadczenie zawodowe i kulturowe w trakcie praktyk zagranicznych i w ramach wolontariatu. W Polsce AIESEC istnieje na 35 wyższych uczelniach i skupia około 1500 studentów.