Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Inspiring SoluTions Academy

IS Academy to konkurs akademicki skierowany do studentów z całej Polski zainteresowanych tematyką innowacyjnych sektorów gospodarki.

Zbliżająca się konferencja Inspiring SoluTions wzbudza entuzjazm wśród studentów rządnych wiedzy z zakresu zastosowania nowoczesnych technologii w biznesie. W tym roku organizatorzy przygotowali dla nich specjalny bonus – to właśnie studenci mogą wykazać się swoją kreatywnością i innowacyjnością podczas konkursu Inspiring SoluTions Academy. Bo kto, jak nie student, umie pokazać, że potrafi?

IS Academy to konkurs akademicki skierowany do studentów z całej Polski zainteresowanych tematyką innowacyjnych sektorów gospodarki. Organizowany jest przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Stypendystów Fulbrighta. Wybitne grono stypendystów programu Fulbright-Schuman i profesorów SGH poprowadzi dla najlepszych uczestników dwudniowe Seminarium Naukowe dotyczące metod badawczych w ekonomii i innowacyjnych rozwiązań w gospodarce.

Nie czekaj! Już teraz skompletuj 2-3 osoby zespół, napisz konspekt planowanego obszaru badań w ramach jednej z pięciu ścieżek tematycznych i do 4 kwietnia zarejestruj się na stronie internetowej. Autorzy najciekawszych konspektów zostaną zaproszeni na Seminarium i pod okiem opiekuna merytorycznego opiszą badane zagadnienie w formie raportu, walcząc tym samym o cenne nagrody. Zaciekawiony? – więcej informacji na stronie www.isacademy.pl.

Już dziś wejdź na naszą stronę i pozwól IS Academy wyznaczyć ścieżkę Twojego rozwoju!

Paula Plitt & Hanna Kulawczuk