Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Inspiring Solutions

Już prawie 10 lat temu wielkie znaczenie IT w biznesie dostrzegła grupa studentów Szkoły Głównej Handlowej, zakładając Inspiring Solutions.

Tworzona pod egidą Samorządu Studentów SGH oraz CEMS Clubu Warszawa Konferencja z roku na rok zwiększa spektrum działania. Sukcesy w postaci współpracy z takimi markami jak Google, Microsoft czy Orange i nagroda PZU w kategorii Najlepszy Studencki Projekt Roku najwyraźniej nie ostudziły zapału jej organizatorów. Tegoroczna edycja ma przyciągnąć ok. 1200 studentów z wiodących uczelni ekonomicznych i technicznych z całej Polski.

Główna część konferencji, podzielona na cztery ścieżki tematyczne – Think Big, Security, Design & User Experience i Smart Management – będzie miała miejsce od 16 do 18 marca w budynku C Szkoły Głównej Handlowej. Trzy dni IS to inspirujące wystąpienia prelegentów z branży, prezentacje wschodzących start-upów, panele dyskusyjne, a także ciekawe warsztaty i case studies – wszystko we współpracy z ekspertami z dziedziny IT i biznesu.

Wstęp jest bezpłatny. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

http://www.inspiringsolutions.pl/

 

 

Marcin Czarnecki

Media & PR

Inspiring Solutions 9