Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Inżynierskie Targi Pracy 2018 BEST Gdańsk

Inżynierskie Targi Pracy są jednym z największych i najbardziej prestiżowych projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk już od dziewięciu lat. Nadrzędnym celem przy realizacji targów jest zapewnienie różnorodnej i bogatej oferty dla studentów wszystkich wydziałów, ze szczególnym naciskiem na kierunki inżynierskie. Staramy się zapewnić, aby wystawcy byli reprezentantami jak największej gamy branż, a wśród nich pojawiły się między innymi: budownictwo, IT, bankowość i finanse, chemia, elektronika, energetyka, przemysł czy transport.

Oferta targów dociera do studentów wszystkich 9 wydziałów Politechniki Gdańskiej, którzy w przyszłości będą tworzyć wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Inżynierskie Targi Pracy pomagają studentom w wyborze ścieżki rozwoju, pozwalają na pierwszy poważny kontakt z pracodawcą oraz ułatwiają podjęcie ważnych, życiowych decyzji dotyczących zatrudnienia. Firmie natomiast dają możliwość zaprezentowania swojej oferty studentom i absolwentom trójmiejskich uczelni oraz szansę na pozyskanie profesjonalnych pracowników o wysokich kwalifikacjach. Umożliwiamy zatem bezpośredni kontakt pracodawcy ze studentem, co pozwala na zrozumienie oczekiwań i potrzeb obu stron.

Tegoroczna edycja Inżynierskich Targów Pracy odbędzie się w dniach 7-8 marca 2018 roku na dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Podczas trwania obu dni targów tradycyjnie planujemy plebiscyt, w którym studenci wybiorą najlepszych wystawców. Odbędą się również bezpłatne warsztaty oraz konsultacje CV na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dlaczego warto przyjść na Inżynierskie Targi Pracy 2018?

-WYSTAWCY

Na targach pojawi się aż 65 firm oferujących praktyki i staże dla studentów.

-CV CORNER

Na targach stworzona zostanie specjalna strefa w której będzie możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia oraz skonsultowania CV!

-WARSZTATY

Poza wystawcami w ramach targów odbędzie się 12 warsztatów. Warsztaty prelegentów dobędą się w dniach 26.02-1.03, natomiast warsztaty firm podczas trwania wydarzenia.

-PLEBISCYT

Na targach czeka Cię również plebiscyt na najlepszego pracodawcę oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

-JOBWALL

Czyli tablica z wywieszonymi ofertami pracy. Jest to idealna alternatywa dla osób, które nie będą mieć czasu na dłuższy spacer po targach oraz idealna alternatywa dla tych, którzy lubią mieć wszystko w jednym miejscu!

Po więcej informacji zapraszamy na nasze strony:

http://itp.gdansk.pl/content.php?site=index

https://www.facebook.com/ITP.PG/

https://www.instagram.com/inzynierskie_targi_pracy_pg/