Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Inżynierskie Targi Pracy na Śląsku

W dniach 27-28 marca na Politechnice Śląskiej po raz ósmy odbędą się Inżynierskie Targi Pracy. Impreza ta jest kontynuacją dobrze już znanych Targów Pracy i Praktyk. Ich celem jest umożliwienie studentom głównie IV i V roku zapoznania się z obecnymi warunkami rynku pracy i wymogami stawianymi przed dzisiejszymi pracownikami.

Koordynator imprezy – Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice i Biuro Karier Studenckich zapraszają na Targi. Odbędą się one w gmachu hali Ośrodka Sportu Politechniki przy ulicy Kaszubskiej 28 w godzinach 9.00 – 16.00. Mają one charakter otwarty, co znaczy, ze może przyjść na nie każdy – a warto!
 
Pierwszy dzień 27. marca będzie miał charakter wystawienniczy.
W tym dniu odwiedzający będą mieli okazję do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w swojej branży. Targi to także świetna możliwość do znalezienia swojego wymarzonego stażu lub praktyki studenckiej. A będzie w czym wybierać. Będą to głównie firmy działające w branży inżynierskiej: elektronicznej, mechaniczno-technologicznej, informatycznej oraz wielu innych, które do swoich szeregów poszukują wysoko wykształconych i kreatywnych inżynierów.
 
Na środę 28. marca organizatorzy przewidzieli szereg prezentacji firm wystawienniczych, które będą miały miejsce na poszczególnych wydziałach Politechniki Śląskiej. Przewidziane są także warsztaty z zakresu efektywnego poruszania się na rynku pracy przeprowadzane przez firmy szkoleniowe.
 
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej targom www.targipracy.edu.pl