Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Inżynierskie Targi Pracy – znajdź swoją drogę do kariery!

Na co dzień korzystasz z uroków studenckiego życia… Bawisz się, imprezujesz, czasem rzeczywiście studiujesz, ale zdarza się, że budzisz się w nocy i zadajesz sobie pytanie „Co dalej?”

Stowarzyszenie Studentów BEST Kraków po raz jedenasty ma przyjemność zaprosić Cię na Inżynierskie Targi Pracy. Już 26 lutego znajdziesz wszystkie odpowiedzi! Przyjdź i dołącz do grona śpiących spokojnie!
 
Inżynierskie Targi Pracy są niepowtarzalną okazją, aby student (nie tylko uczelni technicznej) mógł zapoznać się bliżej z realiami rynku pracy, jak również spotkać się twarzą w twarz z tym, kogo nieraz najbardziej się obawia – potencjalnym pracodawcą. Takie spotkania to nie tylko możliwość zadania nurtujących pytań, nawiązania cennych kontaktów, ale przede wszystkim okazja do znalezienia interesujących ofert pracy, stażu lub praktyk, które prawie że „podane na tacy” przestają wyglądać tak groźnie. Odwiedzający ma niepowtarzalną okazję, aby zaprezentować swoje CV, ale także by ocenić jak prezentują się wystawcy. Jeśli istnieje jakieś idealne miejsce do rozpoczęcia kariery, to są nim właśnie Inżynierskie Targi Pracy.
Jeśli interesują Cię:
  • Oferty pracy, staży i praktyk dla inżynierów i nie tylko!
  • Prezentacje Firm
  • Możliwość indywidualnej rozmowy z rekruterami znanych Firm
… odwiedź nas na XI ITP.
 
Dla każdego odwiedzającego bezpłatny Katalog XI Inżynierskich Targów Pracy oraz inne gadżety! Natomiast na wszystkich tych, którzy zechcą wypełnić ankietę mającą na celu wyłonienie najlepszego wystawcy, czeka konkurs, w którym wygrać można m.in. laptopa!
 
XI Inżynierskie Targi Pracy odbędą się 26 lutego (czwartek) w Krakowie na Hali TS Wisła przy ul. Reymonta 22 w godzinach 10.00 – 17:00. Jest to jedna z największych tego typu imprez w Małopolsce. Ubiegłoroczna, jubileuszowa edycja przyciągnęła ponad 50 firm, krajowych i zagranicznych, z różnych branż oraz ponad 8000 zwiedzających.
W tym roku będzie można odwiedzić stoiska m.in. firm takich jak: Geofizyka Kraków, Nokia Siemens Network, Accenture, Ernst&Young, Delphi, Fugro, HP, Tebodin, Woodward, McKinsey, Lafarge, Danone, Deloitte, Capgemini, Ericpol Telecom i wielu innych. Sponsorem głównym Targów został European Patent Office.
Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia podczas Targów także stoiska BEST-u Kraków i bliższego zapoznania się z naszą działalnością i innymi prowadzonymi przez nas projektami.
Przyjdź koniecznie – weź karierę w swoje ręce!
Więcej informacji na stronie: www.itp.best.krakow.pl
 
Patroni medialni XI ITP:
Eurostudent
Dziennik Polski
Manko
Goldenline
Wirtualna Polska
Radio Eska
TVP Kraków
Radio17
BIS
dlaStudenta.pl