Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Irina Palm

Kobieta w średnim wieku o przeciętnej urodzie i inteligencji, aby pomóc rodzicom zebrać potrzebne pieniądze na uratowanie dziecka jest w stanie wiele zrobić. Nawet zapewniać erotyczne wrażenia w jednym z miejscowych sex – klubów…

Głównym celem średniozamożnej Maggie (Marianne Faithfull) to zdobycie pieniędzy na operację ratującą życie wnuka, co nie jest takie proste. Pewnego dnia Maggie błądząc ulicami Londynu zauważa na jednym z klubów ogłoszenie Hostess Wanted. Nieświadoma niczego kobieta postanawia zaryzykować i wejść do środka. Zakres obowiązków, przedstawiony przez cynicznego Mikiego (Miki Manojlovic) jest dla niej nieco zaskakujący. Mimo wszytsko Maggi przyjmuje ofertę, mając nadziejże, że będzie to najskuteczniejszy, a zarazem najszybszy sposób na zebranie potrzebnej kwoty.

 

Nieśmiała, zamknięta w sobie kobieta zostaje wprowadzona w nowy świat peep show i salonów masażu erotycznego. Jednak jak się okazuje jej delikatne ręce stają się słynne wśród klientów, a przed drzwiami zaczyna robić się coraz dłuższa kolejka mężczyzn. Maggie jako Irna Palm nagle staje się obiektem pożądania i udowadnia zarówno sobie jak i innym, że nie jest aż taka stara i bezużyteczna.

 

(GUTEK)