Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

IT WORKS!

Kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy? DZIŚ to najlepszy moment! Podejmij wyzwanie i weź udział w nietuzinkowej przygodzie, która dostarczy Ci nie tylko nowych emocji, ale przede wszystkim umiejętności! Believe me, IT WORKS!

IT WORKS to unikatowy projekt zorganizowany przez Oddział Lokalny AIESEC Poznań skierowany do studentów lokalnych uczelni. AIESEC to międzynarodowa organizacja non- profit, działająca głównie w zakresie przedsięwzięć na skalę światową, umożliwiających jednocześnie zgłębianie różnorodnych kultur. W ramach naszej misji, realizujemy m.in. projekt IT WORKS.

Nasze warsztaty polegają na rozwinięciu umiejętności uczestników w 5 obszarach tematycznych: Programowanie, Microsoft Office, Grafika, Edycja i montaż, Marketing Online. Celem warsztatów jest podniesienie kompetencji młodych ludzi na coraz bardziej wymagającym rynku pracy. Posiadając certyfikat z tak nieodzownej w dzisiejszych czasach dziedziny jak IT na pewno zostaniesz zauważony! Wszystkie kursy prowadzone są w języku angielskim przez wolontariuszy z całego świata! Jest to także niepowtarzalna okazja do podniesienia poziomu języka angielskiego, a co więcej, nawiązania międzynarodowych znajomości.

Nie ważne czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą! Z nami odkryjesz czym jest miękki enter i dowiesz się, że C++ to nie witamina! Chcesz zainwestować w swoją przyszłość? Przestań marzyć, podejmij działania!

Dowiedz się więcej o warsztatach IT WORKS na stronie internetowej:

www.pzn.aiesec.pl/itworks

oraz na wydarzeniu projektu Zaprogramuj swoją przyszłość! | Warsztaty informatyczne IT Works.