Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

IX edycja Konferencji Project Management Days

14-16 kwietnia 2014 odbyła się IX edycja Konferencji Project Management Days. Dla jej uczestników były to trzy dni pełne inspirujących wykładów i warsztatów, prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży. Jak co roku, organizatorem było Studenckie Koło Zarządzania Projektami SGH, przy wsparciu Katedry Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Na uczestników czekało 25 wykładów podzielonych na 4 bloki tematyczne – Podstawy zarządzania projektami, Soft Skills, Zarządzanie Projektami w branży IT oraz Narzędzia wspomagające zarządzanie projektami. Pomyślny przebieg konferencji nie byłby możliwy bez szerokiego wsparcia ze strony sponsorów, a także patronów merytorycznych i medialnych. Tę edycję konferencji wsparły m.in. firmy Deloitte, KPMG, Accenture, DB Schenker, a patronatem honorowym objął ją JM Rektor SGH oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego. Konferencji Project Management Days towarzyszył także bankiet, który w tym roku odbył się w klubie The Eve. Była to doskonała okazja do złapania oddechu przed kolejnymi dniami wypełnionymi wykładami i warsztatami, a także do nawiązania nowych kontaktów oraz integracji w gronie ludzi, których łączy wspólna pasja.

 

Sukces kolejnej edycji PM Days, jak również stale rosnące zainteresowanie tematyką zarządzania projektami pozwala sądzić, że za rok Organizatorzy wraz z Uczestnikami będą świętować swój pierwszy Jubileusz – dziesięciolecie Konferencji.”