Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Iyer Rukmini „Upiecz to!” od Wydawnictwa ZNAK Literanova – do wygrania w konkursie!

Gdyby na świecie miała istnieć tylko jedna książka kucharska, byłaby nią właśnie ta! „Upiecz to!” od Wydawnictwa ZNAK Literanova – do wygrania w konkursie „Eurostudenta”!

Boisz się eksperymentowania w kuchni? W twoich szafkach zalegają napoczęte produkty? A może jesteś prawdziwym foodie – ale takim cierpiącym na chroniczny brak czasu?

Jeśli odpowiedziałeś „tak” na którekolwiek z powyższych pytań, dobrze trafiłeś – Upiecz to! gwarantuje sukces niezależnie od twoich umiejętności kulinarnych. Te dania praktycznie robią się same!

Czas przygotowania: Zaledwie kilkanaście minut, resztę pracy wykona za ciebie piekarnik!

Przybory kuchenne: Naczynie żaroodporne, deska do krojenia, nóż.

Składniki: Do wyboru, do koloru – książka zawiera ponad 70 przepisów oraz pomysłowe tabele z propozycjami łączenia składników, dzięki którym wyczarujesz istne niebo w gębie. W gruncie rzeczy wystarczą te produkty, które masz pod ręką!

Przygotowanie: Proste, pyszne, bezstresowe!

Uwagi: Przepisy są porażkoodporne – po prostu nie da się ich zepsuć! Nie nastawiaj się na godziny spędzone w kuchni, jedzenie robi się samo. Procesowi przygotowania sprosta największy kuchenny amator… a efekt końcowy zachwyci nawet kucharza z gwiazdką Michelin!

Weź udział w konkursie!