Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Jak zapewnić sobie pracę po studiach? – Engineer Student Award 2017 gwarancją międzynarodowej kariery.

1 kwietnia ruszyła pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu Engineer Student Award 2017 dla studentów Politechnik i Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych, których kierunek studiów lub pasja odnoszą się do infrastruktury torowej. Organizatorem konkursu jest TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska Sp. z o.o., współorganizatorem Dätwyler Sealing Technologies Deutschland GmbH.

Ten konkurs jest wyjątkowy. Wygrana w nim daje bowiem niesamowite możliwości na przyszłość – otwiera drzwi do międzynarodowej kariery! Do zdobycia jest nawet 3000 zł oraz miesięczny staż w Dätwyler Sealing Technologies Deutschland GmbH, niemieckim koncernie o wieloletniej tradycji i ogromnym doświadczeniu w branży. Mówiąc wprost, wygraną jest rozwój wiedzy i możliwość zdobycia pracy w międzynarodowym środowisku.


 

Konkurs kierowany jest do studentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery. Organizatorzy chcą maksymalnie ułatwić im start w biznesie oraz w przemyśle. Nie ukrywajmy, branża kolejowa oraz infrastruktury torowej potrzebują połączenia sfery biznesowej oraz naukowej. Stąd projekt na granicy dwóch wymiarów – Engineer Student Award 2017. Z myślą o i wyłącznie dla studenta, organizatorzy chcą promować młodych ludzi, którzy będą mogli wdrażać w Polsce pionierskie rozwiązania na skalę światową.

 

Konkurs polega na przedstawieniu autorskiego rozwiązania do jednego z pięciu zadań w terminie od 1 kwietnia do 31 sierpnia. Wręczenie nagród nastąpi na stoisku TransComfort podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017.


 

Wśród Partnerów i Patronów Engineer Student Award 2017 znaleźli się m.in. Urząd Transportu Kolejowego, Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz magazyn branżowy Rynek Kolejowy.

 

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową www.konkurs.transcomfort.pl oraz na fanpage https://www.facebook.com/engineerstudentaward/?fref=ts

 

Zaplanuj swoją ścieżkę kariery, rób to, co lubisz i działaj globalnie! EuroStudencie, Engineer Student Award jest właśnie dla Ciebie!