Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Jakie masz plany na jesień? Zdobądź doświadczenie w konkursach EY dla studentów

Do 20 listopada 2017 r. można się zgłaszać do konkursów EYe on Tax i EY Financial Challenger. Mogą w nich wziąć udział Ci studenci, którzy chcą spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zadań z zakresu podatków lub doradztwa transakcyjnego. Nagrodami w konkursie są: oferty pracy, płatne praktyki, nagrody pieniężne z puli ponad 60 000 zł, vouchery na szkolenia z EY Academy of Business. Składają się one z trzech etapów, podczas których uczestnicy rozwiązują zadania w oparciu o studia przypadków zbliżone do realnych wyzwań biznesowych, a opracowywane są przez ekspertów z Działu Doradztwa Podatkowego i Transakcyjnego EY.

 

EYe on Tax: Nie oszczędzaj na doświadczeniach

Do udziału w 13. edycji konkursu EYe on Tax zachęca Jakub Ambrożko, finalista 12. edycji EYe on Tax, obecnie Asystent w Zespole Tax Controversy EY: „Uczestnictwo w EYe on TAX pozwoliło mi na skonfrontowanie akademickiej i książkowej wiedzy o podatkach z biznesową rzeczywistością. Konkurs wymaga również wysokiego poziomu zgrania zespołu, dopasowania członków pod względem obszarów podatkowych zainteresowań i umiejętności pracy w grupie – także pod presją czasu. Obowiązkowe wyzwanie dla każdego, kto wiąże swoje zainteresowania z szeroko pojętym prawem podatkowym i nie boi się wyzwań”.

 

EY Financial Challenger: Ile kosztuje zwycięstwo?

 Równocześnie startuje także 14. edycja EY Financial Challenger, skierowanego do studentów zainteresowanych wycenami, fuzjami i przejęciami. – Udział w konkursie pozwolił mi przede wszystkim poszerzyć wiedzę teoretyczną o umiejętności praktyczne. Dzięki temu zrozumiałem, jak bardzo różnią się zadania czekające mnie w przyszłej pracy zawodowej od klasycznych przykładów, znanych z książek – mówi Michał Micek, finalista konkursu, obecnie Senior w Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY.

 

Więcej informacji o konkursach na stronach:

 

www.ey.com.pl/EYe_on_Tax

www.ey.com.pl/Challenger